Šumperská hokejová hala má nový název. Stala se z ní ŠKODA aréna

ŠUMPERK | Druholigový hokejový klub DRACI PARS ŠUMPERK bude nově hrát ve ŠKODA ARÉNĚ. Společnost Pars nova ze skupiny Škoda Transportation rozšířila spolupráci s místním hokejovým týmem o další dvě nadcházející sezóny a podpořila mimo jiné i zdejší mládežnický tým. Informuje ŠKODA.

Hokejová ŠKODA aréna v Šumperku | repro: skoda.cz

„Hokej je v Šumperku nejsledovanější místní sport, navíc se zdejší stadion nalézá v blízkosti areálu naší společnosti. Proto mě těší, že stále prohlubujeme naši vzájemnou spolupráci a nově na tři roky podpoříme i šumperský mládežnický hokejový tým,“ říká Aleš Měrka, generální ředitel a člen představenstva Pars nova.

„Máme radost, že šumperská společnost Pars nova ze skupiny Škoda je nově partnerem našeho mládežnického hokeje – týmů, které hrají žákovské kategorie a extraligu juniorů a dorostu, tedy nejvyšší hokejovou soutěž. Se svolením města jsme se dohodli na tom, že se hokejová hala pojmenuje po našem partnerovi, který je tradičním podporovatelem sportu v regionech, kde firma působí, doplňuje Luboš Cekr, předseda hokejového klubu Mladí Draci Šumperk.

Pars nova působí v Šumperku již více než 70 let v oblasti modernizací, oprav, ale i novovýroby kolejových vozidel a zaměstnává zhruba 700 zaměstnanců. Pars nova nabízí technicky a ekonomicky zajímavá řešení, která vedou ke zvyšování efektivity, bezpečnosti a komfortu cestování po železnici a městskou hromadnou dopravou. Za dobu existence podniku prošlo výrobními halami Pars nova několik tisíc vozidel, které se zde dočkaly potřebných modernizací a oprav. Společnost stále hledá nové zaměstnance hlavně v profesích elektromechanik, mechanik, opravář/zámečník a lakýrníky.

Reklama: