Copak nám tak vyděsilo pravici?

Od doby, kdy vyšel jeden „nevinný“ průzkum, je zvláště ODS poněkud rozpohybovaná. Bohužel nesprávným směrem. O čem průzkum hovoří? No, co čert a hlavně pravice nečekali, že za socialismu bylo líp. Sdělila to podstatná část občanů.

Vojtěch Filip

ODS se poplašila jako hejno vrabců, holt některá pravda bolí, když k tomu přidáme i možné šetření podivných privatizací a prodejů, je vcelku jasné, že kdysi „všemocná“ strana má notně pochroumaná modrá peříčka.

Pelichající ptákostrana tak místo práce zvolila postup výhrůžek a nactiutrhání. Zářným příkladem je předsedou Petrem Fialou podporovaný starosta Novotný.

Slušnost i rozum zmizely a zbyl jen nenávistný a sobecký postoj, který tu rozhodně nechceme. Tandem Fiala-Novotný je špatný směr, který nebude mít, doufám, dlouhého trvání. Lidé se totiž ve většině případů rozhodují správně.


Postoje autorů, jejich myšlenky a názory ne vždy jsou v souladu s postoji, myšlenkami a názory všech členů redakce. Ovšem jakýkoliv text prostý politické korektnosti na tento web patří.

Reklama: