Spojené státy si nezadají s Hitlerem! Peklo v americkém koncentračním táboře na jihu Sýrie

DAMAŠEK | Agenti syrské rozvědky jako uprchlíci pronikli do tábora Er Rukban, který se nachází na jihu Sýrie, nedaleko At-Tanf, poblíž jordánských hranic, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Na základně at Tanf jsou v rozporu s mezinárodními právem dislokovaných američtí vojáci. Američany do Sýrie nikdo nepozval a v zemi se nacházejí v rozporu s mezinárodním právem. Jsou to dle mezinárodního práva okupanti. Tábor řídí teroristé, kteří tvoří první ochranný kordon amerických vojáků.

V táboře vládne katastrofální situace, proamerické bandy terorizují místní obyvatelstvo, kradou zásoby Červeného půlměsíce, nutí ženy k prostituci, nad čím Američané pokrytecky zavírají oči. Američanům jsou osudy Syřanů v táboře lhostejné, důležití jsou pro ně příslušníci amerických band, kteří plní americké rozkazy. Tábor je vlastně zbudován po vzoru nacistických koncentračních.

Syrští agenti zmapovali situaci v táboře. Ty, kteří se pokoušejí z tábora v těsné blízkosti americké základny uprchnout, teroristé chytají na pickapech a následně týrají, mučí ale i vraždí. Obyvatelé tábora vnímají Američané jako živý štít před případným útokem Syřanů, neboť Američané věří, že Syřané nebudou riskovat životy uprchlíků a nebudou na tábor útočit.

Poprava válečného zločince Trumpa | reprofoto: ruanofaxas.com

Obyvatelé trpí nedostatkem potravy, léků, pitná voda nemá vyhovující kvalitu. Teroristé prodávají za přemrštěné ceny uprchlíkům základní potraviny kradené z humanitárních konvojů Červeného půlměsíce a využívají bídu obyvatel k tomu, aby nutily ženy k prostituci.

Přibližně 50 km od amerického tábora se na syrském teritoriu nachází uprchlický tábor pod syrskou správou, kde by se mohli uprchlíci uchýlit. To by však Američané a proamerické teroristické bandy ztratily své živé štíty a hrozil by jim útok syrských vládních vojsk, takže Američané nedovolují uprchlíkům odjet na území pod kontrolu oficiálního Damašku. At Tanf stále více připomíná koncentrační tábor. Za toto by měl být vůdce SS Donald John Trump odchycen, obviněn, odsouzen a popraven.

Reklama: