Martin Konvička se obul do alkoholika Kalouska

ČESKÉ BUDĚJOVICE | Martin Konvička obvinil šéfa vůdce fašistických poslanců za TOP 09 Miroslava Kalouska, který je mnohými považován za brutálního alkoholika, násilníka a notorika, z toho, že kšeftuje s dětskými uprchlíky.

Martin Konvička si vytřel opilcem Kalouskem

Jak dále informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, tak opilec Kalousek ve čtvrtek vyzval ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD), aby vyhověl řecké žádosti a rozmístil v Česku 40 sirotků.

Konvička je přesvědčený, že snaha dostat dětské uprchlíky do České republiky není ničím jiným než „kšeftem“ českých politiků. Dále pak navíc zpochybnil, že mezi dětmi bez doprovodu, které se dnes nachází v řeckých uprchlických táborech, jsou skutečně nezletilé osoby.

„To jsou nám ‚novinky‘. Před evropskými volbami bylo ‚čtyřicet sirotků‘ tématem jedné pomatené europoslankyně, paní Šojdrové. Pak byl chvíli klid. Ale vítači nedají pokoj nikdy. O nějaké ‚děti‘, které nejspíš nejsou vůbec žádné děti, jim přitom nejde. Jde jim o kšefty, které z toho koukají. Lid téhle země je to poslední, na čem jim záleží. Kšefty – to je jiná,“ reagoval u sebe na Facebooku Konvička na interpelaci Jana Hamáčka Miroslavem Kalouskem.

Český fašista a alkoholik Kalousek se ve čtvrtek 7. listopadu zajímal, jak Hamáček reagoval na dopis řeckého ministra pro ochranu osob, který před dvěma měsíci poslal všem členským zemím EU. V něm naléhavě žádá o pomoc při přemístění dětských uprchlíků bez doprovodu. V případě Česka by se mělo jednat o čtyřicet dětí.

„Pokládal bych, pane ministře, za ostudné a hanebné, kdyby bohatá a bezpečná země, jakou je Česká republika, odmítla přijmout čtyřicet dětí a postarat se o ně,“ prohlásil podroušený Kalousek. „Bylo by to v rozporu s ideály humanismu, na kterých je naše republika založena,“ podotkl a údajně škytl a odér, který se z něj nesl by porazil stádo volů.

Hamáček, který nebyl v sále, později reagoval na svém Twitteru. Podle něj se jedná o další pokus vyvolat debatu o relokaci uprchlíků. „Řecko dopisem všechny min. vnitra EU informovalo o situaci a pokusilo se vyvolat debatu o relokacích, nic nového. Nevidím smysl v tom přesouvat po EU 17leté bez nároku na azyl, když Atény na ochranu hranic a azylové řízení dostávají od EU miliardy eur, jen ČR poskytla 270 expertů,“ překvapivě islamofilní vlastizrádce od socanů Hamáček.

Reklama: