Obama je tupý idiot: Musíme oslabit Rusko! A nyní hýká jako osel: Slabé Rusko je pro nás nebezpečí! Co ten idiot vlastně chce?

WASHINGTON | Podle slov Baracka Obamy znamená slabé ruské hospodářství vážnou hrozbu nejen pro Rusko samotné, ale i pro Spojené státy (SS). Obama to prohlásil v interview pro BuzzFeed. Informovala stanice Hlas Ruska. „Jde o to, že když se Rusko nachází v krizi, existuje nebezpečí, že se vrátí ke starým myšlenkám o expanzi, které nesmějí být ve 21. století aktuální“, zdůraznil americký idiot Obama, jelikož právě jeho politika vedla k oslabení ruské ekonomiky.

Hussein - Černý diktátor z Bílého domu

Hussein – Černý diktátor z Bílého domu

Podle Obamova mínění propásl ruský prezident Vladimir Putin řadu možností pro diverzifikaci ruské ekonomiky, upevnění vztahů se sousedy a změnu představy o Rusku jako o postsovětském agresorovi. Opak je pravdou ruská ekonomika je diverzifikovaná; byla nasměrována na EU a BRICS, USA a země ŠOS, nyní nově EAHU a vztahy se sousedy v Asii má nadstandardní. Vše o čem blázen ohavný mluvil, je jen dílem jeho politiky, tedy dílem zločinné politiky SS.

Obama svými slovy jen potvrzuje, že je duševně zaostalý mrzák, protože ještě minulý týden prohlašoval, že Rusko je třeba izolovat, co nejvíce. A slova o postsovětském agresorovi, jsou jen propagandou válečnických SS, které stojí na penězích krve a genocidy původních obyvatel Severní Ameriky.

Sám Obama je představitelem zdegenerované civilizace z poza oceánu, kde devianti mají větší práva než duševně zdraví. Jinak by Obama nebyl v Bílém domě, ale v kleci psychiatrie, jako velmi nebezpečný deviant.

Z SS okupovaného Texasu John Vojtek

Reklama: