Dánsko zavedlo kontroly na hranicích se Švédskem před mu-slimáckými gangy a vrahy

KODAŇ | Rozhodnutí Dánska o dočasném obnovení kontrol na hranicích se Švédskem vstoupilo ve středu oficiálně v platnost, informovala agentura DPA. Jedná se o opatření, aby do země nemohli vstoupit teroristé, vrazi, kriminálníci, kteřé do Švédska přivandrovali – mu-slimáci a negři.

Mu-slimácký dobytek řádí ve Švédsku

Dánsko k zavedení náhodných hraničních kontrol přistoupilo v reakci na sérii násilných trestných činů v okolí Kodaně. Dánské úřady tvrdí, že jejich spáchaly „osoby ze Švédska,“ kdy takto označují lživě a politicky korektně negerské a mu-slimácké vražedné gangy.

Opatření, která budou v platnosti po dobu šesti měsíců, se vztahují na přístavy pro trajekty, na železnici a Øresundskou most. Tento více než 7800 metrů dlouhý most spojuje Kodaň městem Malmö. Dánsko nedávno prodloužilo platnost namátkových kontrol na hraničních přechodech s Německem, které zavedlo ještě v roce 2016 v souvislosti s migrujícími parazity, mu-slimáckými a negerskými hrdlořezy, vrahy a kriminálníky.

Od února došlo v Kodani k celkově 13 explozí. Dánské úřady tvrdí, že srpnovou explozi před budovou daňového úřadu v Kodani spáchali zločinci, kteří přišli přes hranici ze Švédska. V souvislosti s případem jsou ve vazbě dva „Švédové,“ jak označují přivandrovalé existence, když mají švédský pas, tak i mu-slimák a negr je prý Švédem. Svět se v prdel obrátil a zda bude očista Severu možná není vůbec jasné.

Mu-Slimácký dobytek pálí vlajku Dánska | repro: The New York Times

Reklama: