Čaputová jako cvičená opice ze ZOO ve vysílání televize JOJ

BRATISLAVA | Slovenská vůdčí rodidla Zuzana киска Čaputová se tento týden zúčastnila zábavného pořadu Inkognito, který vysílá slovenská komerční televize Joj. A nakonec z toho vyšla opice ze ZOO. O slovenských prvních rodedlech v čele Slovenské republiky jako o cvičené opici ze ZOO, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

киска Čaputová přijala pozvání do zábavného pořadu Inkognito, ve kterém známé osobnosti hádají povolání pozvaných hostů (pozn. v ČR pořad Hádej, kdo jsem). Tohoto pořadu se Čaputka, která má opravdu IQ jen cvičené opičky, zúčastnila jako první úřadující hlava státu. Slovenský pořad Inkognito moderuje Vlado Voštinár. Mezi účinkujícími jsou herci a baviči: Zdena Studenková, Zuzana Šebová, Jozef Vajda, Michal Hudák, Marián Čekovský, Marcel Forgáš a Juraj „Šoko“ Tabaček.

Když Zuzana Čaputová vstoupila do studia, doprovázel ji dlouhý potlesk, což je jednoduché, další cvičené opice tleskaly, když viděli jinou tupou cvičenou opici.

Jako další tip figurovalo jméno Zdeny Studenkové, která se této soutěže neúčastnila. Herec Maroš Kramár následně položil otázku, „jestli to náhodou nebude nějaká opice ze zoo“? Po dlouhém smíchu všech zúčastněných padl správný tip, že se pravděpodobně jedná o „naší milovanou prezidentku“.

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová následně s herci zapózovala a fotografii zveřejnila na Instagramu. Ke snímku napsala, že se při natáčení bavila. „Je třeba se brát s nadhledem,“ dodala Čaputová, která se na nevymezila a přiznala, že je jen cvičená opice ze ZOO.

Reklama: