V Německu pět přivandrovalých zmrdů brutálně znásilnilo 14-ti letou dívku

BADEN-WÜRTTEMBERG | „Šok!“ píší německé noviny. Cynickou terminologií paní Šojdrové či Pražských matek – imigrantské „děti“, v německém Baden-Württembergu hromadně znásilnili 14-leté děvče. Informuje o brutalitě přivandrovalého dobytka server Českého portálu euRABIA.cz.

Vepř šoustá Mohameda | foto: freedomdaily.com

„Imigrantští adolescenti vlákali při oslavách halloweenu děvče do azylantského ubytování, zřejmě ještě podali drogy, aby se nebránila, a hromadně ji znásilnili. Imigrantským pachatelským „dětem“ je 14, 15 a 16 let, a dalším dvěma odrostlějším „dětem“ 24 a 26. Dohromady se na děvčeti tedy vystřídalo nejméně 5 „dětí“ (německý tisk narozdíl od uchýlené terminologie některých aktivistek v ČR pachatele označuje jako mladé „muže“ – někdo tu přece musí mít rozum!),“ píše autor článku.

Rodiče dívky měli za to, že jejich dítě slaví halloween u kamarádek, a tak policie byla zalarmována až následující den. Právě při veřejných akcích, oslavách a festech se imigrantští adolescentní predátoři již tradičně vydávají na lov „bílého masa“. Kastrovat svině, řezat jim varlata a nebo rovnou střílet do hlavy?

Mu-Slimáci nepatří do Česka, ale do arabského prasečího chléva