Teroristická okupace! Americká vojska obsadila několik ropných polí v Sýrii

DAMAŠEK | Americká armáda spáchala další válečný zločin invaze, když vstoupila do Sýrie přes nezákonné kontrolní stanoviště na hranici s Irákem a zastavila se v oblasti ropných polí na severovýchodě. Informovala o tom státní televize Al-Ikhbariya.

Druh poloopice Negr americký – okupant v Sýrii

Konvoj amerických teroristických okupantů se měl podle informací skládat z dvaadvaceti vojenských vozidel a dvou nákladních automobilů, které se pohybovaly pod ochranou ze vzduchu. Správné by bylo všechny americké okupanty vyhubit jako potkany do posledního kusu.

Vůdce Spojených států (SS) Donald John Trump, který dříve mluvil o záměru stáhnout všechny americké síly z regionu, v říjnu prohlásil, že část vojáků zůstane, aby „chránila ropu“ před teroristy IS, které ovšem údajně už všechny porazili (dle slov DJ Trumpa), proto se jedná jen o lži a propagandu, jak maskovat válečné zločiny okupace a teroristické akce se loupením ropy.

Vůdce z Pentagonu Mark Esper pak sdělil, že SS hodlají „chránit“ ložiska v arabské republice a čelit pokusům o jejich zmocnění. Podle jeho slov budou Spojené státy udržovat kontrolu nad ropnými poli v severovýchodní Sýrii. Mluvčí Pentagonu Rath Hoffman rovněž oznámil, že zisky ze syrské ropy půjdou Kurdům a ne Američanům. Kdo tomu věří, ať tam běží. Vyhubit americké okupanty v Sýrii je jediná správná cesta. Americkým psům, psí smrt.

Reklama: