Revolta proti zločinecké EU pokračuje: Britové zatím svého nového eurokomisaře nominují

LONDÝN | Britská vláda ve čtvrtek oznámila, že nového eurokomisaře nominuje až po předčasných parlamentních volbách, které se v zemi uskuteční 12. prosince. Informovala o tom agentura AFP. Vláda to uvedla v dopise adresovaném designované předsedkyni Evropské komise (EK) Ursule von der Leyen. Což je může znamenat, že záleží na výsledků voleb. Pokud Alexander Boris de Pfeffel Johnson zůstane premiérem, tak by to platit nemuselo.

Britská královna Alžběta II. a Alexander Boris de Pfeffel Johnson

Britský parlament 29. října schválil návrh premiéra Johnsona, na jehož základě se 12. prosince v Británii uskuteční předčasné volby.

„Vláda by podle oficiálních volebních pravidel britského úřadu vlády v období před volbami neměla jmenovat kandidáty na vysoké mezinárodní funkce včetně zástupců evropských institucí,“ uvádí zpravodajský server Politico.

Zdroje z prostředí EU podle AFP uvedly, že nepřítomnost britského eurokomisaře nebude překážkou pro uvedení nové Evropské komise pod vedením von der Leyeno do funkce. Názory různých institucí EU v souvislosti s touto otázkou se podle serveru Politico liší.V totalitě není problém nic a v EU není nic jiného než diktatura, totalita a popírání právních zažití, je to jen zločinecká struktura.