Andy Babiš navštíví nacistickou Ukrajinu. Aby ho tam čert vzal

PRAHA | Předseda vlády České republiky Andrej Babiš odletí v pondělí 18. listopadu na Ukrajinu. Během oficiální návštěvy bude v úterý 19. listopadu 2019 jednat s ukrajinským předsedou vlády, s ukrajinským prezidentem i s předsedou Parlamentu, informuje oddělení propagandy a budování kultu osobnosti při Úřadu vlády.

Chumaj slovenský z Česka Babiš jede za durakem nacistickým z Ukrajiny Zlenským

Český premiér Slovák a StBák Babiš zahájí návštěvu země setkáním s českými podnikateli. Následně bude jednat s předsedou vlády Ukrajiny Oleksijem Valerijovyčem Hončarukem. Hlavními tématy jednání bude podpora České republiky Ukrajině a ekonomická a rozvojová spolupráce. Oba premiéři se následně zúčastní zahájení podnikatelského fóra. Na závěr jednání delegací vystoupí předsedové vlád na společné tiskové konferenci.

Komouš Andy Babiš bude také jednat s prezidentem Volodymyrem Oleksandrovyčem Zelenským. Mezi hlavními tématy jednání budou podpora evropského směřování Ukrajiny, hospodářská spolupráce a bezpečnostní situace na Ukrajině.

Český premiér a pošuk v jedné osobě se dále setká s předsedou Nejvyšší rady Ukrajiny Dmytrem Razumkovem. Premiér Babiš na závěr návštěvy země položí květiny u pamětní desky České družiny na Sofijském náměstí.