Vůdce SS Trump chce vyšší výpalné od Japonska a Korejské republiky za okupaci americkými vojsky

WASHINGTON | Administrativa zločineckého vůdce Spojených států (SS) Donalda Johna Trumpa požaduje po Japonsku a Korejské republice vyšší výpalné za výdaje okupace v rámci dislokace amerických vojsk na území okupovaných států. POdle časopisu Foreign Policy by výpalné mělo být několikanásobně zvýšené.

Vůdce SS Donald John Duck Trump

Podle informací časopisu John Bolton, který vykonával tehdy funkci poradce prezidenta SS pro národní bezpečnost, během své návštěvy Japonska v červenci vyřídil japonským úřadům požadavek zvýšit čtyřnásobně výdaje na vydržování 50 tisíc amerických vojáků.

Kromě toho, jak oznámily zdroje časopisu, vyřídil Bolton podobný požadavek také úřadům Korejské republiky. Aby mohl prodloužit pobyt 28,5 tisíců amerických vojáků na svém území, měl by Soul zvýšit výdaje pětinásobně.

Jedná se o vydírání a vybírání výpalného, jelikož se jedná o okupované země a vojska SS tam jsou navzdory nesouhlasu obyvatel zemí, ale za souhlasu loutkových vlád zemí, které poklonkují okupantům. Japonsko je okupované po porážce v II. světové válce a Korejská republika je okupovaná v souvislosti s probíhající zamrzlou Korejskou válkou.

Poslanci za vládnoucí Demokratickou stranu Toburo předložili jihokorejskému parlamentu rezoluci proti požadavku SS hradit výdaje na jejich vojska v zahraničí a prohlásili, že to neodpovídá cílům jihokorejsko-americké dohody. Kdy budou daní poslanci nalezeni mrtví a zavraždění?

Sputnik dále píše: „Jihokorejský deník Čoson Ilbo oznámil, že v jednáních o rozdělení výdajů na vydržování amerických vojsk v Jižní Koreji, která se konala v Soulu 5. listopadu, požádaly USA své partnery ve vojenské alianci, aby evidovali také cenu rozmístění vojáků v sousedních regionech a vystavily účet v celkové částce 4,7 miliardy USD. Deník poznamenal, že to přesahuje pětkrát vyšší částku, kterou platí Jižní Korea za rozmístění amerických vojsk v současné době, a že bližší odůvodnění tak prudkého zvýšení spojenci nepředložili.“

„Požadavky USA na nynějších jednáních, aby byly do této částky zařazeny také výdaje na vydržování amerických vojsk v zahraničí na základě své bezpečnostní strategie v indicko-tichomořském regionu, neodpovídají cílům dohody Korejské republiky a USA o rozdělení obranných výdajů a porušují zásadu vzájemnosti jihokorejsko-americké aliance… Národní shromáždění žádá, aby nebyly překročeny meze zásadního porozumění, že podstatou nebo cílem dohody o rozdělení obranných výdajů jsou výdaje na vydržování amerických vojsk v Koreji,“ uvádí se v textu rezoluce, kterou cituje agentura Jonhap.

Reklama: