Seberegulace přemnožených negrů? Jatka v Kalifornii. Postříleno pět lidí, včetně třech dětí

SAN DIEGO | Pět členů rodiny, včetně tří dětí, bylo postříleno v sobotu při střelbě v domě v Paradise Hills v kalifornském městě San Diego. Informaci o brutálním případě domácího násilí přinesla ruská zpravodajská televize RT, kdy televizní stanice dodala, že čtvrté dítě bojuje o život v nemocnici.

Policie dorazila na místo činu poté, co obdržela několik telefonátů na linku 911. Podle místních médií byl první hovor uskutečněn pravděpodobně zevnitř domu, nikdo však nic neříkal, jen v pozadí bylo slyšet zvuky hádky. Sousedé později nahlásili, že slyšeli z domu zvuky naznačující násilí.

Když policisté vešli do domu, bylo už zjevně pozdě: „Objevili několik těl, včetně dětských, pokrytých krví. Dva dospělí, 31-letý muž a 29-letá žena, jakož i tříleté dítě byli na místě prohlášení za mrtvé,“ informovala RT s tím, že další tři děti byly převezeny do nemocnice, ale dvě z nich tam zraněním podlehly. Jediné z dětí které přežilo, 11-letý chlapec, musel podstoupit operaci. O rase se neinformuje, takže to asi byli negři – takže seberegulace přemnožení?

Rodina byla nalezena v domě na adrese 2100 Flintridge Drive, obytné ulice v sousedství Paradise Hills. Dům se nachází jen pár bloků od základní školy. V minulosti tam již policie kvůli domácímu násilí zasahovala. Dospěl proto nebyli pro policisty neznámými.

Představitel policie v San Diegu, poručík Matt Dobbs řekl novinářům: „V současnosti nejsou žádní podezřelí“. Zjevně však šlo a vraždu a následnou sebevraždu. Dobbs neuvedl jména členů rodiny, ani kdo byl střelcem. Na místě činu se našla zbraň nespecifikovaného typu. V současnosti probíhá vyšetřování případu.

domácí zabíjačka nebo seberegulace přemnožených negrů

Později vše policie směřovala na otce rodiny. Jak jinak? „Otec je podezřelý z toho, že střílel svou manželku a čtyři děti, než v sobotu v domě v sousedství Paradise Hills v San Diegu obrátil na sebe zbraň a spáchal sebevraždu,“ uvedla policie, kterou cituje The Los Angeles Times.

„Zdá se, že jde o tragický případ sebevraždy při domácím násilí,“ řekl Dobbs na tiskové konferenci v sobotu odpoledne. „Pomocí pistole zastřelil svou rodinu, než zamířil zbraň na sebe.“

Reklama: