Reportáž: Demonstrace proti výsledku svobodných voleb! Ubohé a trapné – Tupému havloidnímu dobytku na Letné zpíval i chlupatý bezdomovec Hutka

PRAHA | V sobotu 16. listopadu v Praze na Letné proběhla další demonstrace spolku Milion chvilek, kdy demonstranti demonstrují proti výcledku svobodných voleb, jelikož v rámci své ubohosti nemohou unést, že již skoro třicet let nevyhráli žádné volby. Od roku 1992 jsou havloidi v prdeli, jelikož lidé zjistili, že jsou stejná hovada, jako hovada bolševická.

Imbecilní dobytek na Letné demonstruje proti výsledku svobodných voleb

Teroristický spolek „Milion chvilek“ sezval tupý havloidní dobytek na Letou, aby se znovu shromáždili kvůli protestu proti vládě premiéra Andreje Babiše, která vzešle na základě výsledku svobodných voleb. V listopadu 1989 chtěli demonstranti Svobodné volby, dnes se proti svobodným volbám demonstruje.

Během poslední demonstrace tohoto teroristického spolku se na Letné shromáždilo několik stovek tisíc lidí. Nehledě na tento relativně vysoký počet, prezident Miloš Zeman v minulosti prohlásil, že s takovým počtem podporovatelů se nedají vyhrát žádné volby. Což je pravda. Dvě stě tisíc demonstrantů, kteří většinou jsou za účast i placeni, neznamená ve výsledku volebním nic. Z regionů jsou lidé sváženi jako dobytek, ale také jako na výlet do Prahy, kdy ušetří za dopravu.

„Demonstrace pobíhá 16. listopadu na Letné. 17. listopadu demonstrace budou po celé zemi a dokonce i v zahraničí. 17. listopadu uplyne třicet let od Sametové revoluce. Demonstrace začnou 16. listopadu na pražské Letné a 17. listopadu proběhnou po celém Česku i v zahraničí. Mezi požadavky protestujících je rezignace premiéra Andreje Babiše,“ psal včera Sputnik, což jen dokazuje, že je to taškařice placená Sorosem, jelikož toto nese jeho podpis. Lidé na Letné jsou jen ubohé ovce, s vymytým mozkem a nebo zločinci.

Podle údajů policie na Letnou dnes přišlo přes 200 000 účastníků akce, která na to má prostředky odhadnout účast. Ale organizátoři šířili lži a dezinformace, že se tam sešlo 300 tisíc kusů tupého dobytka, které chtěl demonstrovat proti výsledku svobodných voleb a tím páchat protiústavní puč.

Benjamin Roll, spoluzakladatel organizace, prohlásil, že boj za demokracii nekončí nikdy: „Boj za svobodu a demokracii nekončí nikdy,“ prohlásil Roll a vyzval k tomu, aby lidé mysleli na lidi, kteří pokládají své života v boji za svobodu a demokracii, jako je tomu v Hongkongu, Číně a Rusku. Tím jasně dokázal, že je to agent cizí moci a zločinec, který by mohl být klidně i lynčován, jelikož hájí zájmy okupační mocnosti, které z České republiky dělá svou kolonii a občany otročí.

Andrej Babiš jako předseda vlády údajně řeší vlastní problémy místo toho, aby se věnoval rozvoji České republiky:„Předseda vlády řeší místo skutečných problémů své osobní problémy a navíc porušuje demokratická pravidla. Hraje jen na sebe a pro své firmy. Drží ve svých rukou média a stále více moci,“ řekl spoluzakladatel Milionu chvilek, nějak zapomněl, že byl demokraticky zvolen. Tak kde je ten boj za demokracii???

Zeman a Babiš podle jeho názoru zneužívají svoji moc. „Neprotestujeme proti výsledku voleb, protestujeme proti zneužívání moci těmi, kteří volby vyhráli,“ sdělil Benjamin Roll, což je protimluv, když je někdo zvolen, tak nemůže zneužít moc, jelikož ji má v rukou. Právě Roll zneužívá svou moc, že mu zločinecká média jako Česká televize dává prostor. A kde vzal Roll peníze na demosntraci? Nezneužívá jen moc, ale je i zločinec?

Radek Vondráček | foto: PSP P ČR (psp.cz)

Na dnešní akci kromě dalších politiků zareagoval i předseda Poslanecké sněmovny ČR Radek Vondráček. Politik se ptá, koho a jak se chvilkaři chystají trestat.

„Spolek Milion chvilek chce dnešní demonstraci spojit s ultimátem pro premiéra. Ultimát se přitom nejvíc využívá ve válkách. Když není výzva uposlechnuta, následuje sankce. Koho a jak se chvilkaři chystají potrestat?

No každopádně výraz ultimátum je latinského původu a znamená „poslední výzva”. Od slova ultimus, což je „poslední”. Tak jsem zvědavý, jestli to myslí vážně a je to tedy naposledy, když už se přiživují na oslavě nás všech a jedné z nejdůležitějších událostí moderních československých dějin – 17. listopadu,“ napsal předseda Sněmovny.

Fašista Mikuláš Minář jako sorosova poslušná děvka | reprodukovaný ořez fotografie
zdroj: wikipedia.org | Ibra Ibrahimovič | licence: svobodné dílo k užití

Předseda teroristického spolku Milion chvilek za demokracii Mikuláš Minář ve svém prohlášení vyzval premiéra Andreje Babiše, aby se před jejich hnutím obhájil kvůli údajnému střetu zájmů. Ovšem to je taky dezinformace, jelikož střet zájmu Babišovi nebyl prokázán a je to je řečnické klišé kokota Mináře. „Dokážete svůj nepřijatelný střet zájmů obhájit veřejně?“ ptal se Minář a dodal, že pokud ne, tak si lidé budou myslet, že Andrej Babiš je „bábovka“ řečnil nevzdělaný Minář a ukájel se rukou v kalhotách.

Minář následně poukázal na velikost Milionu chvilek pro demokracii. Údajně se jedná o velkého hlídacího psa. „My všichni, kteří se scházíme na náměstích, jsme hodný, ale už pořádně velký hlídací pes,“ prohlásil předseda teroristického spolku.

Vyznačil čtyři okruhy, kvůli kterým podle něj lidé budou vycházet do ulic. Jedná se o justici, média, střet zájmů a abolici. Minář dodal, že se jedná o „čtyři červené čáry“ na politickém kolbišti. „Pokud se politici pokusí ovládnout veřejnoprávní média, půjdeme do ulic,“ zmínil Minář a dodal: „Tyhle čtyři čáry vymezují politickou hru. (…) Andrej Babiš je už v ofsajdu a měl by být postaven mimo hru.“ Tím také dokázal, že jejich cílem je bránit zločineckou ČT, aby mohla šířit lži a dezinformace a také propagandu zločinecké liberální demokratické totality.

Miloš Zeman 28. 10. 2019 | repro: mocr.army.cz | foto: Michal Voska

Dříve se prezident Miloš Zeman vyjádřil ohledně činnosti hnutí Milion chvilek pro demokracii. Český lídr je označil za nedemokratický spolek.

„Toto hnutí považuji za nedemokratické ze tří důvodů. Za prvé, že popírá rozhodnutí státních zástupců v kauze Čapí hnízdo. Za druhé, že popírá rozhodnutí Poslanecké sněmovny ve věci ústavní žaloby. A za třetí, že odmítá moje ústavní právo abolice.

Ze všech těchto tří důvodů se nechci snižovat k tomu, abych toto hnutí označil za fašistické, ale mohu ho na základě těchto tří důvodů jasně označit za nedemokratické,“ prohlásil Miloš Zeman pro Parlamentní listy, když odpovídal na otázku, co si myslí o nové demonstraci spolku Milion chvilek pro demokracii.

Jiří Ovčáček promlouvá z Hradu | repro: VIP osobnosti TV

Jiří Ovčáček dnes na sociálních sítích vzdoruje demonstraci spolku Milion chvilek pro demokracii a ve své video výzvě vyzývá spoluobčany, aby si doma zapálili svíčku, zavzpomínali, bilancovali a radovali se. Připomněl také počet voličů prezidenta Miloše Zemana.

Mluvčí českého prezidenta Jiří Ovčáček v době demonstrace na Letné na sociálních sítích zveřejnil video výzvu, ve které apeluje na národ, aby si nenechal ukrást významné 30. výročí sametové revoluce. „Vážení a milí spoluobčané, v tomto týdnu si připomínáme významné události listopadu 1989. Připomínáme si, že už 30 let žijeme v demokracii a svobodě. Bohužel, někteří lidé se rozhodli, že nám toto významné výročí seberou, ukradnou, zprivatizují,“ zahájil Ovčáček svoji téměř minutovou výzvu.

Ovčáček dále pokračoval slovy, že přemýšlel, jak tomuto pokusu o krádež čelit. Nejlepší odpovědí podle něj je vzpomínání a bilancování, ale také radost.

„O víkendu si tak dává v Praze dostaveníčko nenávist. Přemýšlel jsem, jak této snaze čelit. A napadla mě jedna věc. Prosím vás snažně, 17. listopadu 2019, tuto neděli. Zapalte si doma svíčku, zavzpomínejte, bilancujte a radujte se. To je ta nejlepší odpověď těm, kteří si myslí, že mají monopol na pravdu a důležité události naší historie. Děkuji vám za to,“ uvedl na závěr Jiří Ovčáček.

Pokus o převrat: ČR nemá prezidenta

Jiří Hlavenka – havloidní zelený deviant

Zelený ekologický terorista a levicový havloidní špína a prý i pedofil Jiří Hlavenka, zastupitel Jihomoravského kraje, během demonstrace na Letné prohlásil, že Česká republika je v situaci, kdy fakticky nemá prezidenta. Úřadující prezident je podle něj pouze loutka.

„Říkám věci, jak je cítím. Řeknu, že země nemá prezidenta,“ prohlásil na demonstraci Milionu chvilek pro demokracii zastupitel Jihomoravského kraje Jiří Hlavenka, protože Zeman „je ovládán silami, které za ním stojí a je jejich zajatcem“.

Mikuláš Minář následně vyslovil výzvu, aby se lidé zapojili do politického procesu a připojili se k politickým stranám.

„Chtěl bych se obrátit na opoziční demokratické strany. (…) Dovolte, abych vás jménem našeho spolku a jménem všech přítomných vyzval k těmto třem věcem,“ řekl předseda Milionu chvilek pro demokracii. Politické strany se podle něj mají otevřít lidem, přijít s vizí rozvoje země, která bude dostupná každému člověku, a vyřešit „problém oslabených voličských hlasů v důsledku roztříštěnosti“.