Zločinec Kocáb na Hrad? Ano, jako zloděj patří na Mírov

PRAHA | Michael Kocáb, který s kolegou Kratochvílem okradli lidi a vytunelovali privatizační fondy Trend, v rozhovoru pro Rádio Impuls řekl, že přemýšlí o kandidatuře na prezidentský post. „Byl by prý schopný pozvednout hodnoty, za které se bojovalo v roce 1989,“ cituje blábolení zločince Kocába světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Zločinec a zloděj Kocáb patří na hrad Mírov

„Přemýšlím, že bych do toho tentokrát šel. Byl bych schopný zvednout hodnoty, za které jsme bojovali v roce 1989. Jsem si jistý, že takových politiků moc nebude,“ cituje portál slova Kocába, který následně dodal: „Kdybych viděl, že nějaký znamenitý kandidát je v průzkumu veřejného mínění přede mnou, tak aby nedošlo k rozmělnění hlasů, vzdal bych se v jeho prospěch.“

Bývalý ministr pro lidská práva a národnostní menšiny dále podle Lidovek prohlásil, že Visegrádská čtyřka se mění na pátou kolonu Evropské unie a bylo by potřeba ji zrušit, čímž jasně ukázal, co je za havloidní lidské hovado. A taky zloděj, který okradl lidi rozkradením a vytunelování fondů Trend.