Kulturní obohacení v německé praxi: Přivandrovalec zabil ženu 34 bodnými ranami

HALLE | V pátek začal u Krajského soudu v Halle soudní proces v souvislosti s vraždou proti 30-letému Afghánci Dawood Rami kvůli bestiální vraždě jeho snoubenky v červenci v Halle, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk o takovém milém kulturním obohacení v Německu, které sebou přinesli přivandrovalá mohamedáni.

Dawood Rami – přivandrovalý hrdlořez z Afganistanu

„Nasi A., † 18, byla krásná mladá žena. Když ji její matka objevila umírající na podlaze, bylo její polonahé tělo zakrvácené a roztrhané bodnými ranami,“ informuje Bild.

Podle obžaloby státní prokuratury Halle měli Afghánec a jeho oběť neshody v bytě snoubenky ve Voßstraße v jižním centru města, kde došlo k archaické vražednému útoku migranta na jeho údajný majetek. Tam mu měla snoubenka oznámit, že chce vztah ukončit.

„Obžalovaný jí měl nato s nožem způsobit 34 ran“, uvedl mluvčí soudu Wolfgang Ehm odvoláváním se na spis. „Soudní lékaři napočítali 34 ran na trupu, zádech, hýždích a nohách oběti“, předhodil státní prokurátor Klaus Wiechmann (63) obžalovanému. Také se našlo několik bodnutí v oblasti srdce.

Reklama: