Vlna nenávisti havloidní lůzy na oslavách 17. listopadu. Zdivočelý dav primitivů řval na Klause ml. Musel vzít vyděšenou dcerku do náručí

PRAHA | Zakladatel Trikolóry a bývalý člen ODS Václav Klaus mladší přišel včera, stejně jako každý rok, se svou malou dcerkou Eliškou zapálit svíčku na Národní třídu v Praze, a to v rámci třicátého výročí sametové revoluce. Jeho příchod ale lidé „vítali“ pískotem a sprostým pokřikováním. Nyní se k celé věci vyjádřil na svém Facebooku.

Václav Klaus mladší v obranném útoku na havloidní presstitutky

Václav Klaus mladší na takové jednání občanů bezprostředně zareagoval již včera. Tehdy uvedl, že takové negativní chování je pro něj sice nepříjemné, ale dodal, že právě 17. listopad přinesl svobodu vyjadřování.

Následně se k celé věci vyjádřil na svém facebookovém účtu. Tam napsal: „Takovej ten pocit, když jako účastníku demonstrace 17.11.89 se vám po třiceti letech snaží samozvaný pouliční výbor zakázat zapálit svíčku na Národní. Přitom Trikolóra narozdíl od jiných dnes nedělá žádné politické akce – 17. listopad patří všem. Jen jsem šel s dětmi (jako každý rok). A nebojte se, svobodu budeme bránit a bude nás víc a víc. Ke svému příspěvku pak připojil fotografie:Jako další Klaus junior na sociální síti sdílel také video, na němž je jasně vidět, jak se zdivočelý dav choval v době jeho příchodu na Národní.

„Reálný záznam je někdy víc než tisíc slov a komentářů. 17. listopad 2019 na Národní a aby bylo jasno, přijdu na Národní i za rok, za dva, za tři… Budeme hájit svobodu a demokracii pro všechny, nejen pro vybrané skupiny,“ napsal v popisku videa.Nenávistná skupinka pokřikovala na Klause ml. hesla jako: „Hanba, hanba!“, „Táhni odsud!“, „Fuj!“, „Vem si dítě na obranu!“, „Srabe!“, „Zrádče!“, „Parchante!“, „Táhni s fotrem do prdele!“, „Putinova děvka!“ a další. Uvádí se, že jeden z agresivních útočníků měl placku organizace Milion chvilek pro demokracii. Takže nic jiného než havloidní dobytek a lidská špína.