Pákistánský prašivý pes chtěl zavraždit Wilderse. Odsoudili ho jen na deset let

HAAG | Výsměch. Pouze na deset let za mříže poslal v pondělí soud v nizozemském Haagu pákistánského prašivího mu-slimáckého psa, který přijel do Holandska v srpnu minulého roku s tím, že chce zavraždit nizozemského politika Geerta Wilderse. Útoční místo do vězení patří před hlaveň a měl by být střelen mezi oči kulkou smočenou v prasečí krvi.

Geert Wilders

O odsouzení krvelačné hrdlořezské bestie informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk. Geert Wilders je velkým kritikem islámu, proto čelí permanentně výhrůžkám zavraždění ze strany mu-slimáckých prašivých psů a nečistých prasat, proto žije pod neustálou policejní ochranou. Takový „mírumilovný“ islám.

Haagský soud udělil Pákistánci ještě vyšší trest, než požadovali žalobci, kteří navrhovali šest let. Což je další výsměch, a sami žalobci by měli být odměněni lynčem ulice.

Soud přivandrovalé lidské svini z Pákistánu, jehož jméno holandské média tají, ještě čtyři roky přidal. Jak je uvedeno v rozsudku, je to proto, že odsouzený podle vlastních slov stále chce Wilderse zabít. Takže až ho pustí? Proč jej tedy věznit a neposlat takového mu-slimácké hovado s dírou v hlavě ke všem čertům?