Vůdce SPD a Japončík Okamura se vysmál českému gender aktivistovi a vykradl heslo Trikolory

PRAHA | Vůdce hnutí Svoboda a přímá demokracie se na svém Facebooku pustil do českého genderového aktivisty Jiřího Procházky. Důvodem se stalo to, co řekl v jednom z rozhovorů. Vyjádřil se ale i k celému tématu obecně a řeč přišla i na ČSSD, píše o písánkách Japončíka Okamury na Facebooku světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Tomio Okamura – Fotí se jako narcis? | repro: FB TO

Tomio Okamura na sociální síti prohlásil, že na světě existují jen dvě pohlaví, nikoli čtyřicet, jak to tvrdí zmiňovaný aktivista: „To je mega-bizár. Český gender aktivista Jiří Procházka dle iDnes.cz řekl, že existuje více než 40 variant pohlaví. A proč ne rovnou 400 či 400 tisíc pohlaví? Nevím, jak Vy, ale já si myslím, že existují jen dvě pohlaví – muž a žena. Žádné jiné jsem nikdy neviděl,“ napsal v úvodu příspěvku s tím, že si to dle něj myslí i normální lidé se zdravým selským rozumem.

Normální model rodiny je podle něj „táta a máma, a ne rodič A a rodič B, jak vnucují neomarxisti“. Dodal také, že s panenkami si dle něj hrají holčičky, nikoli kluci.

Dále Okamura cituje slova Procházky, který si stojí za tím, že dnes rozlišujeme přes 40 variant pohlaví.
„Něco jiného je gender. Někdo se může identifikovat jako muž, někdo jako žena, ale jsou lidé, kteří se nedokážou zařadit ani do jedné škatulky. Jsou také antigenderové osoby, které se jako muži nebo jako ženy neprožívají. (…) Existuje tak třeba i aromantická orientace,“ uvádí v příspěvku slova aktivisty.

Český politik pak poukazuje na to, že „šílená neomarxistická genderová ideologie“ tvrdí, že pohlaví je sociální konstrukt, který je libovolně volitelný a měnitelný. Nejde tedy o biologickou danost.

„Sociální inženýři pak chtějí, aby si chlapci hráli s panenkami, nosili šatičky a v dospělém věku, aby kojili či rodili děti. To je proti přírodě i proti zdravému rozumu. Nemyslíte? A nyní někteří genderisté dokonce tvrdí, že existuje 100 pohlavních identit… A proč ne rovnou 1000? A proč ne 10 000?“ ptá se ironicky vůdce SPD.

Český politik rovněž zdůrazňuje, že v současnosti existuje spousta šílených případů aplikace politiky genderu. Zvrácená genderová ideologie je například dětem vnucována na základě příručky, kterou dříve vypracovalo ministerstvo práce a sociálních věcí Jany Maláčové z ČSSD, která tuto příručku pro mikrojesle hájí. Ve třicetistránkovém dokumentu se radí, jak by s batolaty mělo být zacházeno během her, při kterých by se mělo potírat tradiční rozdělení rolí mezi muže a ženy. Navíc by si děti měli hrát s panenkami, které nemají bílou barvu kůže…,“ uvádí příklad.

V této souvislosti zmínil také Velkou Británii, kde ve školách probíhá nová kampaň. V té se uvádí, že všechna pohlaví můžou mít své dny. „Menstruační výrobky nebudou jen na dívčích toaletách, ale na všech. Též vyšla příručka, že by pro děti měly být zavedeny univerzální uniformy bez ohledu na pohlaví,“ dodal vůdce SPD.

V genderové politice nezaostává ale ani Německo. Okamura píše, že právě tam jsou sledovány rodiny a děti, pokud třeba holčička nosí jen sukně, má upletené copánky a rodiče ji vedou k tomu, aby pomáhala v domácnosti a věnovala se ručním pracím. Naopak, když chlapci mají na svůj věk nápadně hodně svalů, údajně by to mohlo znamenat, že jsou vystaveni fyzickému drilu, který je typický pro rodiny s pravicově radikálním zaměřením.

„Existuje řada případů, kdy byly malé děti do 10 let operovány a bylo měněno jejich pohlaví. Vždyť z toho ještě přece nemají rozum! Jsou to oběti zvrácené ideologie genderu,“ napsal pohoršeně Japončík Okamura závěrem a vyzval ostatní, aby stejně jako SPD bránili normální svět pro normální lidi, kdy takto vykrádá Japončík heslo Trikolory a pak údajně, ale neověřeně spěchal na bukkake.