Zeman tvrdě setřel občana. Odpověděl mu, že by nebyla žádná škoda, kdyby ho sejmuli teroristé

Prezident Miloš Zeman opět zodpovídal dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Velmi ostře pak hlava státu odpověděla čtenáři, který padlé vojáky z Afghánistánu označil za žoldnéře. To co odpověděl prezident asi dementnímu tazateli, si tazatel za rámeček nedá. Označil jej fakticky za tvora, kterého mohou kdykoliv teroristé zlikvidovat, když se neváží ochrany před anticivilizačními fanatiky z Al-Kaidy.

Miloš Zeman | Foto: stalo-se.cz

Miloš Zeman | Foto: stalo-se.cz

„Pane prezidente, reaguji na Vaše vyjádření stran Afghánistánu. Chci se zeptat: Soudíte, že životy afghánských civilistů či vojáků mají menší cenu než životy českých žoldnéřů?“ zněla otázka čtenáře Parlamentních listů, kterou položil Zemanovi na jeho profilu právě na serveru Parlamentnilisty.cz. Tyto otázky Miloš Zeman pravidelně zodpovídá.

„Zaprvé to nejsou žoldnéři. Zadruhé bojují za to, aby například Vás nevyhodil příslušník teroristické bojůvky Al-Káidy do povětří, i když si myslím, že ve vašem případě by to žádná velká škoda nebyla, protože nazývat padlé hrdiny žoldáky je svinstvo,“ vzkázal nekompromisně prezident republiky.

Miloši Zemane, zdraví Vás žumpa. Děkujeme, že jste nás inspiroval k názvu našeho serveru. Ovšem ono je to horší, než si Miloš Zeman připouští, tzv. hlavní mediální proud je neobulvár a bulvár je u nás jen bulvární žumpou, jako Blesk a podobně.