Na burku příliš krásná: Strache tvrdě a vtipně proti islamizaci Rakouska

Nejdynamičtější strana Rakouska – Svobodní (FPÖ) si získala a získává širokou podporu svým vystupováním proti islamizaci. Ostatně, většina Rakušanu nevidí důvod, proč by měl takový kulturní národ jako Rakušané islamizaci vítat či strpět, jak k tomu hledají „dobré důvody“ jiné politické strany. Informuje server Českého portálu euRABIA.cz o přístupu rakouské strany k islamizaci. Právě od Vídně hnal Turky Jan Sobieski jako spráskané psy ve středověku, když se Vídeň turecké hordy snažily dobýt.

Zu schön für einen Schleier

Zu schön für einen Schleier

Uvedený server dále ve zprávě dodává: Charizmatický předseda FPÖ Heinz Christian Strache si v předznamenání nové kampaně proti islamizaci umístil minulý týden na Facebook plakát s pohlednou blondýnkou s nápisem „Na burku příliš krásná“. Rakouští svobodní v souvislosti s potvrzujícím rozsudkem Evropského soudu o zákazu burek ve Francii chtějí příští týden navrhnout zákaz nošení burek i v Rakousku.

Podle mluvčí za ženy v FPÖ Carmen Gartelgruberové, v islámské přistěhovalecké společnosti je žena člověkem druhé kategorie a burka je toho jedním ze symbolů a instrumentů, uzavírá zprávu euRABIA.cz.