Jeremy Corbyn je rudý pes a komunista

Jeremy Corbyn je prý socialista, ale dle toho jak postupuje, je čistý komunista. Bude to on, kdo zlomí Velké Británii vaz. Navrhuje zvýšení mezd ve veřejném sektoru, vyšší firemní daně, důslednější boj proti klimatickým změnám či znárodnění částí infrastruktury – zestátnit chtějí telekomunikace, železnice, vodu a poštu.

Václav Řehák im Bad Tölz | foto: Radek Velička (Centrální informační agentura, z. s.)

Slibuje vzdušné zámky a jeho strana chce prosadit znárodnění celých sektorů ekonomiky, a tvrdí, že obrovské zvýšení výdajů může být financováno pouze zvýšením výběru daní z bohatých a velkých společností. Labour party chce stavět nové domy pro ty, které je ještě nemají.

Labor party navrhuje utratit 83 miliard dolarů ročně navíc na provozní náklady na služby a vyšší výhody – rozdělit je „potřebným“ – prostě chtějí hlasy těch, kteří mají nataženou ruku a nikdy nic do rozpočtu nepřinesli.

Jeremy Corbyn – probruselská bolševická lidská svině

Jenže přinesou! Snížení daně z dědictví zavedené konzervativci bude zrušeno, majitelé domů budou platit více. A… na kom vyberou peníze, které budou muset odvést státu? Na nájemnících. Na těch, kterým Corbyn slibuje lepší budoucnost.

Manželský příspěvek pro daňové poplatníky se základní sazbou by byl zrušen a podniky již teď platí zvýšení daně z kapitálových výnosů. Odnesou to zaměstnanci – ti zaplatí vyšší daně.

Přitom pouze masivní dlouhodobé kapitálové výdaje na znárodnění a podporu bydlení vypadají, že dosáhnou 500 miliard liber – to zaplatí ti, kterým toto znárodnění má pomoct.

Labour party rozfofruje peníze, které znárodní a dokonce to hrdě oznamuje dopředu. Drtivou většinu toho co někomu seberou, utratí za ono přerozdělování – ani kuře zadarmo nehrabe.

Toto není překlad k článku, pouze popis faktů, které v tomto článku jsou.

Názor Britských čtenářů:

  • „Pokud se Corbyn dostane k moci, ekonomika této země bude zničena po celá desetiletí; stagnující společnosti, obrovské částky pro stovky tisíc dalších migrantů (v současné době ~ 250 000 migrantů ročně), které chce Labor party přivést k budoucím volbám. Čtyřdenní pracovní týden, zvláštní předpisy a byrokracie … Dosáhne toho, aby nás opustily prosperující firmy a zastavily investice. Nakonec zbankrotujeme.“
  • „Přistěhovalectví je podle mého názoru příčinou mnoha problémů ve Velké Británii. Mzdy, bydlení, školy, zločin atd. Byly ovlivněny přistěhovalectvím.“
  • „Moje otázka zní, kdo získá prioritní bydlení. Ani na jednu minutu si neumím představit, že by to byli britští občané.“
  • „Včera nám řekli, že musíme podpořit příchod více přistěhovalců, dnes nám říkají, že budou stavět více domů, protože existuje národní nedostatek, lidé nemají kde bydlet. Opravdu si myslí, že veřejnost je tak hloupá jako oni?“
  • „Kdyby úřady zastavily nekontrolované přistěhovalectví, nemuseli bychom stavět tisíce nových domů.“
Reklama: