Kunda? Petra Procházková z teroristického Deníku N je navíc i násilnická a výtržnická stvůra

PRAHA | Exkluzivně na Raptor TV. V Praze na mezinárodním novinářském fóru Media 2019 (Free Media Forum), které probíhá od 20. do 22. listopadu v pražském hotelu Grand Majestic Plaza, novinářka Deníku N, Petra Procházková fyzicky napadla redaktora serveru Sputnik Vladimíra Frantu. My vám přinášíme video z incidentu.

Video : Vít Hassan | Střih: Michal Hrubý

Raptor-Tv.cz celý incident přineslo na videu. Fotograf se redaktora serveru Sputnik snaží vyfotografovat, ten se však brání tím, že před sebou šermuje mobilem. „Vy se schováváte za ten mobil,“ říká fotograf. V tu chvíli přichází na scénu Procházková.

Je Petra Procházková z Deníku N jen kunda a nebo i zločinec?

„Vy jste takový prase novinářský, že to jsem ještě fakt neviděla,“ dala si Procházková ruce v bok a spustila na novináře. „Takový lži, který vy vypouštíte, co si to vůbec dovolujete? Že se nestydíte,“ ptala se jej dál Procházková. Redaktor serveru Sputnik nereagoval.

Vtom se však Procházková rozmáchla a vyrazila muži z rukou telefon, až odletěl mezi hrníčky. Následně mu vlepila facku. Muž si jej zdvihne a natáčí dále. „Nesahejte mi na můj telefon, paní Procházková,“ sděluje jí a stěžuje si na to, že jej fotograf neustále fotí. „A co by vás nefotil?“ zeptala se havloidní pitka Procházková. „A proč bych já nemohl fotit,“ oponuje Franta. Evidentní havlidní kunda Procházková pak při svém odchodu cedí skrze zuby: „Ubožák.“ Oba aktéři se potom rozcházejí.

Reklama: