Střílet je do hlavy? Silvio Berlusconi vyzval k vytvoření aliance na odražení invaze vetřelců

ŘÍM | Poté, co váha EU na mezinárodní scéně poklesla, a rozhodnutí o významných věcech mezinárodního dění se spíše než v Bruselu přijímají v Moskvě, Pekingu, Istanbulu, Washingtonu a dalších mocnostech, vyzval bývalý premiér Itálie Silvio Berlusconi k navrácení Evropy k mezinárodnímu kulatému stolu.

Dva přátelé: Vladimir Vladimirovič Putin a Silvio Berlusconi

„K tomu se ale Evropa musí stát i vojenskou mocností světového formátu, nakolik se i potřebujeme bránit před masovou invazí z Afriky,“ uvedl na rovinu Berlusconi.

Silvio Berlusconi promluvil na kongresu EPP v Záhřebu: „Přináším vám hlas země, která se dnes řídí nejhorší levicí: statalismus Demokratické strany a populismus M5S spojený designem moc, kterou jsme odhodláni porazit. Jsme jedinými nositeli našich společných křesťanských a liberálních hodnot v Itálii. Bez těchto hodnot není možné vládnout velké evropské zemi.“

Invaze druhu Negra afrického může způsobit likvidaci bílé rasy v Evropě a masové vymírání bílé rasy, proto je třeba Evropu bránit před invazí negrů a pokusy o invazi likvidovat třeba i odstřelen migrujícího dobytka ve vodách Středozemního moře. Ryby se nažerou a Evropu bráníme.

Reklama: