Do sídla společnosti Severní energetická v Mostu vtrhli teroristé, pacifikovat je musela policie

MOST | Teroristé z hnutí „Limity jsme my“, které bojuje proti těžbě a spalování uhlí, vtrhli do hlavního sídla uhelné společnosti Severní energetická v Mostě. Teroristé o tom informovali na svém Instagramu, kde sdíleli fotku z Mostu. Policie na místě zajistila 11 teroristické svoloče.

Teroristé v Mostě zaútočili na sídlo soukromé firmy | repro: Instagram teroristů

Teroristé z hnutí „Limity jsme my“ do sídla těžařské společnosti Severní energetická v Mostě vtrhli jako zločinci včera ráno a následně na budovu vyvěsili transparent s nápisem „Konec uhlí bez výjimek“. „Přivolaní policisté na místě zadrželi 11 osob, které byly převezeny na místní oddělení,“ píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Situaci pro ČTK okomentovala policejní mluvčí Ludmila Světláková, která dodala, že policejní zásah byl na místě ukončen krátce po desáté hodině ranní.

Za teroristické hnutí se k celé akci vyjádřila greténka Veronika Dombrovská, která taktéž pro ČTK uvedla, že hnutí chce upozornit na to, jak soukromá společnost znečišťuje ovzduší. A klidně se chovali jako zločinci, protože jsou jen lidská lůza a levicový odpad.

„Chceme upozornit na to, co dělá Severní energetická, soukromá společnost, která vlastní kontroverzní elektrárnu Chvaletice a která si žádá o výjimky, aby mohla ještě více znečišťovat ovzduší. Zisk jde do soukromých rukou, ale změny klimatu a dopady neseme my všichni v České republice,“ šířila lži o klimatu teroristická fena Dombrovská.

Reklama: