Syrská vládní vojska s podporou ruského letectva likvidovaly teroristy až krev stříkala

DAMAŠEK | Na jihu syrské provincie Idlib pokračují syrská vládní vojska s pomocí ruského letectví s fyzickou likvidací teroristů z frontové linie hlouběji na území provincie Idlib. Informace přináší portál Politexpert, cituje portál slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Terorista podporovaný Američany

Syřané postupují salámovou metodou, po malých krocích. Vždy si najdou nevýhodné postavení teroristů na frontové linii v Idlibu a na toto postavení s pomocí ruského letectva zaútočí.

„Tentokrát si útok syrských vládních sil a ruského letectva odskákali teroristé v blízkosti lokalit Termal a al Fardzha, ztráty utrpěli členové bandy al Faht al Mubin a Tahrir as Sham. Frustrovaní teroristé krátce po vytlačení ostřelovali i město al Musheirif, které osvobodili syrské vládní jednotky od teroristů před několika dny,“ píšou HlavnéSprávy.sk.

Teroristy ztráta dalšího postavení rozrušila, vždy po porážce začínají ostřelovat osídlené lokality na Sýrií ovládaných územích, chtějí tak vraždit civilisty, jelikož jsou to zmrdi.

Po několika dnech se situace uklidní, vzápětí však syrské vládní jednotky zaútočí salámovou metodou znovu na pozice teroristů a obsadí další bod na jižní idlibské frontové linii. Teroristům rostou ztráty pomalu ale jistě, což má negativní dopad na jejich bojovou morálku.

Reklama: