Kdo z českých politických sviní podpořil útok havloidní mlátičky a čarodějnice Procházkové na redaktora Sputniku?

PRAHA | Minulý týden novinářka Deníku N Petra Procházková zaútočila na redaktora Sputniku Vladimíra Frantu. Nejdříve se jednalo o verbální útok sprostými slovy, poté mu vyrazila z ruky mobilní telefon a nakonec mu dala facku. K incidentu došlo na novinářské konferenci Mediální fórum 2019, píše Sputnik.

Je Petra Procházková z Deníku N jen kunda a nebo i zločinec?

Daná konference probíhala od 20. do 22. listopadu v pražském hotelu Grand Majestic Plaza. Uvádí se, že Petra Procházková tímto činem dala najevo svoji nespokojenost s tím, jak korespondent Sputniku referoval o jejím vystoupení na fóru.

K incidentu se okamžitě začalo vyjadřovat spoustu médií, včetně známých osobností a politiků. Někteří z nich se Procházkové zastali.

K takovým lidem patří například senátor Václav Láska, který byl iniciátorem ústavní žaloby na prezidenta Miloše Zemana. Senátor se k události vyjádřil následovně: „Muž je silnější než žena. Je to ‚jasný historický a genetický‘. Slyším to pořád kolem sebe. Teď muž dostal od ženy facku. Čekal bych, že nad tím silák mávne povzneseně rukou. A heleďme se, ne. Pláče, volá o pomoc a dovolává se spravedlnosti. Nevím. Asi ho najednou to bebí bolí,“ vysral se lidský odpad a dementní havloidní čurák Láska.

​Další, kdo si nenechal celou věc ujít, byl starosta pražských Řeporyjí a bývalý novinář Pavel Novotný, který je lidské prase s váhou na porážku. Ten dokonce zaslal novinářce podpůrný dopis, v němž jí nabízí podporu městské části, jejíž je starostou.

„Nádherně mu jí Petra Procházková sekla. Řeporyje posílají podpůrný dopis na hlavičkovém papíře a nabídku mimozemských talířů pro případ, že by bylo třeba Sputnik zlikvidovat celkově. Hezkypěkně Petro!“ napsal na Twitteru.

Pavel Novotný s holou prdelí | foto: FB

Následně připojil znění celého dopisu, ve kterém píše, že „udělala správnou věc a je zcela v pořádku, že se nechala vyprovokovat“. Rovněž dodává, že on „sám by mu na místě rozkopal držku, bez ohledu na následky“. Novotný chtěl někomu rozkopat držku, najde se někdo, kdo by ochotně rozkopal držku Novotnému, aby jeho nevymáchaná tlama byla prostá zubů a rozšlapal mu varlata, aby se toto hovado již více nemohlo množit? Najde se nový Grebeníček, který mu z koulí vylisuje rajský protlak?

Čas na okomentování útoku si udělal také politik Mirek Topolánek. Ten se k facce vyjádřil na své sociální síti hned několikrát. Nejprve ve svém statusu napsal, že šlo o „jemné plácnutí, jak krajkovou rukavičkou (kdyby se stále nosily)“ a dodal, že „neprotivit se zlu násilím nelze věčně, Lve Nikolajeviči…“. Asi zapomněl, jak mu na koupališti rozjebali hlavu šutry….

Topolánek z rozmlácenou držkou

​S tím, jak se Procházková zachovala, sympatizoval také bývalý poslanec europarlamentu a nacistický zločenic Jaromír Štětina. „Petro, to, žes dala Sputniku přes hubu, je správné,“ napsal na Twitteru, kdy tak schvaloval jako předešlá výtržnost, tedy potvrdil, že jen zločinecká havloidní lidská špína a kýbl hnoje.

Terorista Štetina mezi ukrajinskými nacistickými vrahy praporu AZOV

Reklama: