Invazní druhy hubit? V Maďarsku zadrželi okolo 200 migrujících mu-slimáckých vrahů a odhalili tunely na hranici se Srbskem

BUDAPEŠŤ | Maďarští policisté a vojáci zadrželi na jihu země během úterý 189 migrujících vrahů a lidského odpadu, kteří se na území Maďarska dostali ilegálně jako zločinci a potencionální vrazi a teroristé. O počtu lidské špíny vandrujíc po Evropě informovala ve středu agentura MTI.

agresivní přivandrovalci

V Bács-Kiskun župě v katastru tří obcí a na železniční stanici v Kelebii zadrželi 118 mu-slimáckých samců a tři samice, kdy tento lidský odpad měl pocházet ze Sýrie, Alžírska, Libanonu, Afganistanu a Jemenu. V průběhu úterý policisté v této župě zabránili sedmi migrujícím invazním kusům mu-slimáckého druhu v narušení hranice.

V katastru obce Ásotthalom migrující zločinci vykopali 34 metrů dlouhý tunel a u obce Csikéria dlouhý 21,7 metru. Pohraniční stráž oba tunely našla a uzavřela. Jedná se o vojenskou invazi a k odražení je legální jakýkoliv prostředek i hubení invazních druhů…

Na území Čongrádské župy zadržely hlídky šest skupin narušitelů hranic, celkem 68 mu-limáckých sviní a prašivých psů, kteří o sobě tvrdili, že jsou občany Sýrie, Afghánistánu, Iráku, Íránu, Indie a Jordánska. Policisté ulovené jedince invazních druhů přivedli k prozatímní bezpečnostní hraniční bráně a vyhnali je se země. Proč je na hranici nemohli prostě postřílet a nechat ležet pro výstrahu jiným migrujícím vrahům?

Reklama: