Když v ruské TV kecá pošuk…

Nezasloužená publicita se dostává starostovi pražských Řeporyjí Pavlu Novotnému, tedy multifunkčnímu umělci, komikovi a protekčnímu spratkovi se specifickým způsobem vyjadřování a uvažování.

Jan Kopal

Z jeho strany jde však především o promyšlený marketingový trik motivovaný vlastním zviditelněním, kde si je předem jistý hlasitým potleskem ze strany havloidů a jejich mediálních přisluhovačů.

Pravdoláskaři se zalykají nenávistí k Rusku a ke všemu ruskému, proto jim je každá záminka k eskalaci vztahů s Ruskem dobrá. Nabízí se historická paralela se zapálením Říšského sněmu a nizozemským komunistou Marinem van der Lubbem. Cvok jako cvok. Bez patřičného vzdělání vynášet soudit a sdělovat svoje závazné výklady historie může jen Brouk Pytlík naší politické scény.

Česká republika čítá celkem 6258 obcí. Nepřál bych našim občanům vědět, co si všichni z nich myslí o tom, či onom aktuálním politickém tématu a rozhodně bych jejich myšlenky nevyvážel do zahraničí, kde se výplody některých velikánů ducha mohou snadno zaměnit s oficiální politickou České republiky.

Chystá se Pavel Novotný sníst na záchodě vlastní hovno? repro: stream.z

Reklama: