Austrálie bude bojovat proti vměšování. Vypoví britského guvernéra, nebo je to jen sinofobní propaganda

CANBERRA | Australský premiér Scott Morrison v pondělí prohlásil, že jeho vláda založí novou speciální pracovní skupinu, která bude fungovat pod kontrolou špionážního úřadu. Skupina bude zaměřena na odvrácení hrozeb zahraničního vměšování.

Scott Morrison | repro: YTB

Iniciativa přichází v době obviněni z čínského spiknutí s cílem infiltrovat australský parlament, což se nepodařilo prokázat a jedná se spíše o výmysl propagandy, jelikož jediná osoba, která se vměšuje do australských vnitřních záležitostí je britský guvernér, který má dokonce pravomoc z pověření královny odvolat premiéra země, když si zamane a nemusí to zdůvodnit. Proto jsme svědky sinofobní hysterie, tak jak Evropa prožívá svou rusofobní a to vše v režii dobytka z Bílého domu a Pentagonu.

„Vláda vyčlení na zřízení nové skupiny 88 milionů australských dolarů. Podle agentury DPA jde o ojedinělé společné úsilí tajných služeb a bezpečnostních úřadů zaměřené na zátah proti zasahování do vnitřních záležitostí Austrálie ze zahraničí.

„Vláda v Canbeře tvrdí, že tento fenomén představuje větší nebezpečí než terorismus,“ píše DPA, což lze přeložit, že budou pronásledování všichni, kdo nebudou souhlasit s liberálně-totalitní diktaturou, toho označí za čínského agenta a uvězní jej. Či jej rovnou nechají zabít? Něco jako totalitní výbory pro „Neamrickou činnost“ z padesátých let minulého století, které nastolily diktaturu ve Spojených státech?

„Tato speciální pracovní jednotka proti zahraničnímu zasahování bude mít na starosti identifikaci této hrozby, její rozložení a stíhání,“ řekl Morrison novinářům v Canbeře, ale neoznámil, že Generální guvernér Austrálie
Governor-General of the Commonwealth of Australia Sir Peter John Cosgrove by byl zatčen, jelikož právě činí to, co by měl nový úřad potírat a jmenován byl do své funkce dne 28. března 2014.

Generální guvernér Austrálie – Sir Peter John Cosgrove

Skupině bude šéfovat vysoce postavený činitel Australské bezpečnostní zpravodajské organizace (ASIO), která je kontrarozvědkou. Takže se jedná zase jen o šaškárnu a Australané jen dokazují, že si do svého čela zvolili jen tupé hovado, kterým po tomto prohlášení Scott Morrison bezesporu je.