Švédsko padlo. Bylo zlikvidováno přivandrovalci!

ČESKÉ BUDĚJOVICE | Martin Konvička si sedl k počítači a začal: „Už delší dobu mám chuť napsat něco o Švédsku…“ Promluvil o tragédii země, která se změnila na „failed state“. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Mu-slimácký dobytek řádí ve Švédsku

„Tragédii té země (Švédska – poz. ed.) všichni známe, dokázala za čtvrtstoletí sletět z poklidného, prosperujícího a taky etnicky skoro homogenního sociálního státu na „padlý stát“, evropského rekordmana v počtu znásilnění, mordů a výbuchů na počet obyvatel, kde bují chudoba starých lidí, beznaděj mladých, vzdouvá se vlna konverzí k islámu a kde nacionalisté, byť stále silnější, žijí v totální společenské ostrakizaci… A kde současně (v odlehlých universitních kampusech) produkují špičkový výzkum, takže když tam někdo zajede na Erasmus, vrací se s přesvědčením, že „se nic neděje“ (jen ho důsledně varovali před výlety do města),“ napsal na portálu Nová buržoazie a dodal, že příčiny pro tento stav „všichni známe“.

Martin Konvička následně poukazuje na násilné události a činy, o nichž místní policie tvrdí, že jim nerozumí. Pro jejich řešení je, podle jeho názoru, nezbytné číst mezi řádky.

Martin Konvička | foto: © Centrální informační agentura, z. s. (CIA) – © Radek Velička

„Co je ale zajímavé, jsou relativně nové zprávy o detonacích (které nikoho nezabijí) a „válkách gangů“ (kterým policie „nerozumí“ a jak se zdá, tak je ani neumí, ani nemíní, řešit. Když ale čtete mezi řádky: Nápis „Jidáš“ nastříkali na sochu ZLATANA IBRAHIMOVIČE, což je slovansko-islámské jméno. Bosna? Jidáš = „zrádce“. Kulku do hlavy dostala KARIN HAKIM-OVÁ, tedy evropské jméno, islámské příjmení, nejspíš tedy sekularizovaná muslimka, možná odpadlice,“ myslí si docent Konvička. Muž těmito slovy reagoval na zprávy médií o tom, že Švédsko se mění v zemi, kde stát pomalu přichází o monopol na používání násilí. Tyto informace přinesl portál Novinky.cz ve zprávě nadepsané „Pověst Švédska jako oázy klidu mizí. V zemi se střílí a bouchají bomby“. V článku stojí, že země čelí bezprecedentnímu nárůstu násilí (počtu bombových útoků i vražedných střeleb), přičemž přetížená policie si neví rady.

V článku Novinek se mimo jiné uvádí, že příčiny takového nárůstu násilí zatím nejsou úřadům známé. Obecně se ovšem mluví o válkách gangů. Portál také říká, že „v některých oblastech osídlených migranty vystavují švédskou spravedlnost tvrdému tlaku“. Lidé v těchto oblastech jsou prý nuceni podřídit se nadvládě klanů.

Konvička věří, že se nejedná o klasickou válku gangů o lepší místo pro prodej drog. Přichází s vlastní verzí situace.

Martin Konvička | foto: CIA (Radek Velička)

„Podle všeho jde o čistky mezi svými, utužování (…) disciplíny a kázně. Etnickou stránku (Arab – Somálec – Nigerijec) to docela dobře může obsahovat, ale ta bude podružná,“ píše docent Konvička.

Martin Konvička zmiňuje, že Židé již byli z podobných míst vyhnáni. Podle jeho názoru jich bylo příliš málo a nedokázali se efektivně bránit. „Židy už z příslušných měst, respektive ze Švédska, vypráskali. Bylo jich málo, moc se nebránili. Na ně utuženou morálku nepotřebujete. Teď se přeskupují síly a zastrašují malověrní. Grand finále přijde brzy a nebude o bombičkách, které maximálně tak rozbijí výlohu (…) sousedovi,“ dodal docent Konvička.

Reklama: