Janička vyzývá vládu k protiútoku! Bruselská totalita zamítla českou žalobu proti odzbrojení obyvatel

PRAHA | Vyzýváme vládu, aby iniciovala celoevropská jednání o revizi směrnice EU o zbraních, uvedla předsedkyně sněmovního výboru pro obranu Jana Černochová z ODS, tedy ze strany slepých kuřat, které hledají zoufale nějaké to zrno, pokud jim ho Pavel Novotný z Řeporyjí neposere a pak i s vlastním hovnem nesežere.

Jana Černochová a Mirka Pašková – holky armádou chycené

„Soudní dvůr EU dnes zamítl žalobu České republiky ve věci směrnice nepřiměřeně regulující legální držbu zbraní. Ačkoliv by se mohlo zdát, že jde pouze o prohru úzké skupiny obyvatel, kteří využívají svých práv na legální držbu zbraní, jedná se o prohru celé České republiky, neboť směrnice porušuje zásadu subsidiarity i proporcionality, ale i o prohru svobody jako takové, neboť směrnice významně a bezdůvodně zasahuje do vlastnických práv. A především o prohru zdravého rozumu, neboť směrnice zavedla drakonická opatření pod falešnou záminkou boje proti terorismu, na jehož eliminaci má nulový dopad,“ uvedla Jana Černochová, která si údajně měla najít velice blízkou až mezi údajně mezi stehna Mirky Paškové cestičku, co se vypořádala s hazardem a vydala se na druhou stranu temné strany.

Dále uvedla, že ODS od samého počátku varovala před dopady této směrnice. „Opakovaně jsme vyzývali představitele vlády Bohuslava Sobotky k aktivitě již při přípravě této směrnice. Vláda však reagovala pozdě a poslední šance na záchranu, žaloba před Soudním dvorem EU, dnes selhala,“ komentovala jak předešlou vládu socanského paka s vylízanou hlavou, tak dnešní vládu ekonomického přivandrovalce ze Slovenska Babiše.

„Nadále trváme na tom, že směrnici je třeba v těch ustanoveních, která by se významně negativně dotkla českých legálních střelců, odmítnout. Zároveň vyzýváme vládu, aby iniciovala na celoevropské úrovni jednání, která povedou k revizi této směrnice a k ochraně našeho právního rámce a systému legální držby zbraní, který je funkční, plně dostačující a zajišťuje rovnováhu mezi právy a povinnostmi,“ říká předsedkyně výboru pro obranu Jana Černochová s mlsným výrazem.

Jana Černochová

Reklama: