Chumaj Andy Babiš na klimatickém summitu OSN: Zbytek světa Evropu ignoruje; popletl si hlupák Evropu s EU

MADRID – PRAHA | Český premiér, který je slovenský ekonomický přivandrovalec, Andrej Babiš během včerejšího klimatického summitu OSN v Madridu zkritizoval státy, které podle něj jdou proti proudu Evropy, kdy si však podle všeho popletl jako správný slovenský chumaj Evropu a Evropskou unii, co i malé dítě ví, že není jedno a totéž. Podle něj v otázkách emise a nerespektují všechny země EU Pařížskou dohodu o změně klimatu, což je také blábol hodný vyšinutých bláznů.

Andy Babiš | repro: facebook (@AndrejBabis)

Chumaj Babiš poukázal na to, že konference se nezúčastnili ani zástupci všech členských států EU. „Evropa tady není, ani pan Macron, velký protagonista, ani paní Merkelová, není tu plno dalších premiérů,“ prohlásil premiér ve svém projevu před ostatními politiky, který jasně dokázal, že je hodně velký stupidní jedinec, když o EU mluví jako Evropě, ač EU není rozlohou ani polovina Evropy. Andreji, nechlastej tolik, měkne Ti mozek, chumaji.

Jak dále informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, tak se Babiš přiznal k zločinům, které plánuje proti České republice do budoucna. Podle něj Česko klimatické závazky stanovené do roku 2020 splní a v některých oblastech je i překoná. Upozornil ale, že uhlíkové neutrality není možné dosáhnout bez jaderné energie.

„Bez podstatného zvýšení jádra v energetickém mixu není možné nejen v České republice dosáhnout uhlíkové neutrality,“ řekl slovenský ekonomický přivandrovalec do Česka a totálně vypatlaný hlupák blábolící jako babka z trhu Andy Babiš.

Svá slova zopakoval i na Twitteru. Dodal, že Česko na to je připraveno. „Uhlíkové neutrality ale není možné v ČR dosáhnout bez zvýšení jádra v energetickém mixu. Ani bez investic do obnovitelných zdrojů. Bude to stát stovky miliard a energie a my jsme připraveni do toho jít. Úsilí ale musí vyvinout všechny státy světa bez rozdílu a ne jen Evropa,“ napsal Babiš, který stále dokazuje, že je asi nejvhodnějším vládcem národa debilů z České kotliny, když stále vede v průzkumech a má tolik svých následovníků s lejny místo mozku.

Reklama: