Miloš Zeman se zúčastní summitu teroristické Severoatlantické aliance (SA) v Londýně

PRAHA | Prezident republiky Miloš Zeman se ve dnech 3. – 4. prosince zúčastní setkání nejvyšších představitelů států a vlád teroristické Severoatlantické aliance v Londýně. Informoval o tom mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček na oficiálních stránkách Pražského hradu.

Babi Běta vystrašila Miloška

Jak dále informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, tak v prohlášení z Hradu je uveden rovněž plánovaný program prezidenta na oba dva dny.

V první den své cesty, tedy v úterý 3. prosince, prezident odletí v 11 hodin dopoledne z Prahy do Londýna. Na 17:45 je naplánován příjezd Zemana do Buckinghamského paláce. K této části programu je uvedeno, s kým se prezident setká.

„Vedoucí národních delegací jsou představeni Jejímu Veličenstvu Alžbětě II., Jeho královské Výsosti Charlesi, princi z Walesu a Její královské Výsosti Camille, vévodkyni z Cornwallu.“

Vlajka vrahů v plamenech

V 18:10 proběhne společné focení hlav států a předsedů vlád, kteří se účastní daného setkání. V půl sedmé proběhne slavnostní recepce, kterou pořádá královna Alžběta II.

Druhý den londýnské návštěvy prezident deset minut před devátou hodinou přijede do hotelu The Grove. V 9:20 se bude konat pořízení společné fotografie hlav států a předsedů vlád, v 10 hodin proběhne společné zasedání hlav států a předsedů vlád. Na půl třetí je naplánován prezidentův odlet z Londýna zpět do Prahy.

Reklama: