Trikolóra

Trikolóra je nováčkem na politické scéně ale je zřejmé, že svým naprosto srozumitelným programem a tím, že nehraje žádné zákulisní hry – viz vystupování Václava a Zuzany v parlamentu – oslovuje ale i dává šanci normálním lidem zvolit normální lidi. Trikolóra se stala i přístavem pro řadu bojovníků a stále hledajících politiků, které většinou zradily jejich původní strany.

Richard Novák | foto: © Centrální informační agentura, z. s. (CIA) – © Radek Velička

Ukazuje se, že Václav Klaus nebyl daleko od pravdy, když minulý týden v jednom TV pořadu prohlásil , ze preference Trikolory vzrostly o jedno procento a že každý měsíc by to bylo takhle příjemné, tedy vždy růst o jedno procento. Jenže stalo se, že preference poskočily za měsíc o dvě procenta!

A to je dobrý signál pro tuto zemi a špatný pro hledače chyb a politické oponenty všeho druhu. Mají v jednom však velkou smůlu. Trikolóra není umělý projekt, ale jsou v ni zastoupeni již dnes takoví lidé, kteří se již dávno projevují a to především tak, že mají stálé názory a na útoky ze všech stran jsou připraveni. Bude jistě zajímavé sledovat Trikoloru i nadále

Reklama: