Čína ostře k podpoře prašivých psů: Spojené státy v boji proti terorismu používají dvojí metr

PEKING | Návrh zákona spojený s otázkou Ujgurů, jenž byl přijat Sněmovnou reprezentantů Spojených států (SS), je zaměřen na diskreditaci úsilí Číny ve válce proti terorismu a zjevně demonstruje dvojí metr a pokrytectví SSv čelení proti terorismu, prohlásila ve středu oficiální představitelka Ministerstva zahraničních věcí Čínské lidové republiky Chua Čchun-jing, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Chua Čchun-jing | foto: czech.cri.cn

Sněmovna reprezentantů SS přijala návrh zákona zaměřený na podporu Ujgurů v Číně, jejichž práva jsou podle americké vlády porušována. Ujgurové jsu mu-slimcké prasata a mu-slimáci jsou teroristé a islám nese smrt jako ideologie zmaru a smrti, který musí být vykořeněný, ale Spojené státy využívají mu-slimáky na páchání násilí mimo Spojené státy.

Vzhledem k tomu, že tento návrh zákona zatím nebyl přijat Senátem SS a nebyl podepsán prezidentem, jeho perspektiva není jasná. Návrh zákona předpokládá zavedení sankcí proti čínským úředníkům, kteří podle americké vlády porušují „lidská práva“ v Ujgurské autonomní oblasti Sin-ťiang. Mu-Slimáci nejsou lidi, ale prasata a nečistá prasata a prasata nemají lidská práva.

Brácha Mohameda

„Chceme americké straně otevřeně oznámit, že otázka Sin-ťiangu je výhradně vnitropolitická záležitost Číny, která nebude tolerovat žádné cizí vměšování,“ zní prohlášení oficiální představitelky Ministerstva zahraničí Číny Chua Čchun-jing, které bylo publikováno na webových stránkách ministerstva.

Chua Čchun-jing zdůraznila: „Výše uvedený návrh zákona záměrně očerňuje úsilí Číny v oblasti deradikalizace a boje proti terorismu a opět odhaluje dvojí metr Spojených států uplatňovaný v boji proti terorismu, což zase dává čínskému národu možnost vidět pokrytectví a zlomyslné záměry Spojených států“.

„Odhodlání čínské vlády a čínského národa bránit státní suverenitu, bezpečnost a zájmy rozvoje je neochvějné. Plány USA, které mají za cíl zneužití problémů Sin-ťiangu pro vyvolání nenávisti mezi různými etnickými skupinami žijícími v Číně, pro destabilizaci Sin-ťiangu, pro zabrzdění rozvoje Číny, jsou odsouzeny k neúspěchu,“ dodala diplomatka.

Podle jejích slov Čína doporučuje Spojeným státům neprodleně opravit své chyby a nepřipustit, aby se výše zmíněný návrh stal zákonem, přestat využívat otázky spojené s Sin-ťiangem pro vměšování do vnitřní politiky Číny, v návaznosti na vývoj celé situace připraví další odpověď. Bude Čína bombardovat hnízdo světového terorismu Bílý dům a Pentagon ve Washingtonu, kdy by celé město mohli srovnat se zemí a poslat do doby kamenné?