Justiční mafie proti občanům

Nejvyšší soud ČR rozhodl, že somálská dívka může nosit hidžáb ve škole, že škola je povinna tolerovat náboženství svých žáků. Jak komentovat uvedené rozhodnutí? Právně, politicky, z pohledu občanů…

JUDr. Richard Novák

Osobní názor – nelíbí se mi, že nám zde vyrostla skupina vysoce kvalitních soudců, která se plete do chodu obyčejné školy a svým rozhodnutím prakticky nám sděluje, jak mohou vypadat za pár let či měsíců obyčejné školní třídy.

Vysoce postavených lidí, kteří necítí a nectí , že tímto doslova opět pomohli všem těm, kdo vítají multikulturalismus v naší společnosti. A ukazuje se, že my obyčejní právníci s praxí zkrátka můžeme mít i jiný názor a bohužel máme smůlu.

Poznámka na závěr: Respektuji české zákony a respektuji i osoby s jiným názorem a jiným náboženstvím, ale je mým právem vyslovit názor svůj vlastní. A ten je jasný : Nejvyšší soud naší republiky nerozhodl správně, odebral možnost rozhodování samotné škole a její ředitelce a otevřel dveře pro ty, kdo se neobávají imigrantů, kdo nemá obavy z nárůstu všech negativ s tím spojených.

Tímto dal soud jasné znamení: Budeme podporovat jiné tradice, jiné hodnoty než na které jsme zvyklý a které se vytvářely po staletí. Společnost tímto rozhodnutím se opět polarizuje na dva nesmiřitelné tábory a to soud pouze podpořil. Opakuji, nelíbí se mi, aby se nejvyšší soudní instance pletla do věcí, které ji nepřísluší.