Jako nacisté? EU brutálně a drasticky ublíží normálním lidem

OLOMOUC | Soudní dvůr Evropské unie se zabýval žalobou ze strany České republiky ohledně směrnice omezující držení zbraní. Ze strany soudu přišlo zamítnutí. A právě k tomuto tématu vyjádřila svůj názor na sociální síti i Zuzana Majerová Zahradníková, místopředsedkyně politického hnutí Trikolóra.

Ilustrační snímek

Poslankyně svůj příspěvek začíná tvrzením, že ji rozhodnutí Soudního dvoru Evropské unie ve věci držení zbraně nepřekvapilo. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Něco takového se bohužel od EU dalo čekat. Co na tom, že směrnice nese jasné diskriminační prvky. Držitelé zbraní zřejmě nejsou ta správná ‚menšina‘…,“ napsala poslankyně.

Zuzana Majerová Zahradníková

Ona sama označuje podstatu nařízení za „naprosto nesmyslnou“. „Žádný terorista si legálně nepořizuje zbraň, se kterou se chystá vraždit. Podobná směrnice ublíží opět jen a pouze normálním lidem, kteří používají zbraně pouze v sebeobraně. Třeba právě proti teroristům,“ píše dále ve svém příspěvku.

Podle jejího názoru však nejde pouze o samotné zbraně. Jak sama napsala, v Evropské unii jsou odlišné postoje zřejmě zapovězeny.

„Evropská unie dává dnes a denně najevo, že o její ‚moudrosti‘ není možné pochybovat a nikým nevolení úředníci pro nás chtějí přeci jen to nejlepší. Zastávat odlišné postoje je v EU zřejmě již zapovězeno. Pro nás východoevropany, kteří jsme zažili totalitu před rokem 1989 je právě toto zjištění obzvlášť hořké,“ napsala a dodala, že příští týden navrhne hnutí Trikolóra jasné odmítnutí ČR vůči rozhodnutí Soudního dvoru Evropské unie.