Vykopat zuby z tlamy? Pavel Novotný se zbláznil, snědl hovno, zapil ho močí a prohlásil: Stanislav Novotný by měl viset. Pomočím jeho hrob

PRAHA | Pavel Novotný (ODS) na obrazovce televize iDnes v pořadu Rozstřel opakovaně prohlásil, že bývalý prezident Policie České republiky by měl být potrestán trestem smrti pověšením za jeho vystoupení v ruské televizi. Dodal, že pomočí jeho hrob. Informuje o prohlášení hovada a lidské špíny Pavla Novotného světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Pavel Novotný jako pytel lidských hoven třikrát jinak

„Vadí mi, jakým způsobem zradil Českou republiku. Vlastizrádci by měli viset,“ prohlásil člen ODS Pavel Novotný poté, co se spolu s moderátorem podívali na vystoupení bývalého policejního ředitele Stanislava Novotného v ruské televizi, kde komentoval předešlé neblaze proslulé vystoupení řeporyjského starosty.

„Tohle je vlastizrada a vlastizrádci by měli viset. Už jsem dlouho nebyl na kriminálce… Ten člověk je opravdu chudák,“ přisadil si vzápětí Pavel Novotný na adresu Stanislava Novotného. Tím ale neskončil: „Já si myslím, že za to, co se tam odehrálo, by měl viset. To je vlastizrada.“

Pán Adolf se svým psem Pavlíkem | repro: hoppner.cz

Následně zašla diskuze na téma o tom, že Pavel Novotný chce bývalému policejnímu řediteli pomočit hrob. „To, že by panu Stanislavu Novotnému měl být pomočen hrob, to je prostě pravda,“ prohlásil řeporyjský starosta po několikanásobném opakování slov o močení na hrob Stanislava Novotného.

„Stanislav Novotný je vlastizrádce, píčus. To, co předvedl v té ruské televizi, je normální vlastizrada. On je ubožák,“ zdůraznil Pavel Novotný na adresu bývalého policejního prezidenta.

„Stanislav Novotný je vlastizrádce a měl by viset. Haló, policie, protiextrémistické oddělení Praha, měl by viset pan Stanislav Novotný. Sere mě, ubožák,“ dodal starosta Řeporyjí Pavel Novotný.

Moderátor diskuze s Pavlem Novotným se tázal, zdali jsou jeho výroky a vystupování v souladu s politikou ODS. Starosta Řeporyjí prohlásil, že se s ODS navzájem potřebují. „My se asi nějakým způsobem navzájem potřebujeme. (…) Já mám tu stranu pořád rád,“ zmínil Pavel Novotný.

Stanislav Novotný v ruské televizi

Stanislav Novotný | reprodukovaný ořez fotografie | autor: Jiří Skupien

Stanislav Novotný před několika dny vystoupil na ruské televizi. Moderátorka pořadu 60 minut se ptala bývalého policejního prezidenta a nynějšího předsedy Asociace nezávislých médií Stanislava Novotného na reakci české společnosti na záměr starosty Pavla Novotného postavit pomník vlasovcům.

Prohlásil, že je přesvědčený, že tento skandál se nelíbí většině lidí v Česku. Podle něj však Novotného podporuje pražská kavárna. Ruským divákům pak vysvětlil, co to znamená a kdo za tím stojí.

„Většina lidí ale chápe, co představuje tzv. pražská kavárna. On je de facto její součástí, velmi ho podporují. V Česku jsou to lidé na okraji, marginálové, které ale podporují neziskové organizace s finančními prostředky od George Sorose,“ řekl Stanislav Novotný.

Dále oznámil důvody, proč je tato skandální iniciativa pro pražskou kavárnu výhodná. „Ti lidé tam pracují jenom proto, že k nim tečou cizí peníze ze zahraničí. Pracují de facto ve prospěch cizích zemí, jako jejich agenti. A Pavel Novotný teď spustil skandál, který se jim strašně líbí,“ uvedl. Samotného starostu pražské městské části označil za „blázna“ a připomněl, že neúspěšně působil v bulváru. Podotkl také, že „Novotnému nenápadně nadržují i Česká televize a Český rozhlas“.

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) už otevřeně podporuje nacismus: “Esesáci bránili Evropu před ruskejma švábama. Byli to hrdinové.” Vymklo se to kontrole. A co holokaust? Je ODS extremistická strana?

Jako že už je všechno jedno? Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) umístil na svůj twitter tento text: „Dnes již všichni víme, že WWII rozpoutali ruský šmejdi a Němci bránili Evropu a civilizaci před ožralýma mužikama ze zemljanek. Doba byla taková, tak nosil SS uniformu… Každej, kdo bojuje proti ruským švábům, je hrdina.”

Tweet člena ODS a starosty Řeporyjí Pavla Novotného

Tuto znepokojivou informaci včetně printscreenu twittu přinesla konzervativní agentura Sputnik, která uvedla i několik svědků, kteří zprávu viděli na vlastní oči. Tweet již na Novotného účtu není, zřejmě ho smazal po telefonátu některého ze svých zděšených známých.

Print screen tweetu Pavla Novotného na svých sociálních sítích publikoval bývalý místopředseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek.

Pavel Novotný je od loňska starostou obce Řeporyje za Občanskou demokratickou stranu. Jde již o druhého člena této parlamentní strany, který vykazuje extrémistické tendence. V květnu uvedl radní ODS Martin Lang z obce Jesenice na sociálních sítích: “Prezident Zeman je druhý Hitler a je třeba ho podřezat jako přestárlou svini.”

Radní Lang byl za své extrémistické názory z ODS vyloučen. Také v případě Pavla Novotného je třeba si položit otázky: “Podporuje pan starosta Řeporyjí nacismus?” “Schvaluje holokaust?” “Je sám, nebo jde o organizovanou skupinu?”, “Smýšlejí jeho straničtí kolegové stejně?”

ODS se k extremistickému tweetu svého člena zatím nevyjádřila. Pavel Novotný na sebe upozornil před několika dny, kvůli záměru postavit v Řeporyjích pomník Vlasovcům. Tito zběhové a zrádci bojovali za II. světové války v nacistických uniformách v Hitlerově wehrmachtu, uzavírá na svém webu Ondřej Höppner.