Chvilkařské havloidní hyeny! Během smutku se nevedou politické kampaně

PARDUBICE | K událostem v ostravské nemocnici se vyjádřil mediální expert Petr Štěpánek. Ten v souvislosti s demonstrací Milionu chvilek pro demokracii, jež je naplánována na dnešek dodal, že v době, kdy země drží smutek, se nemají provádět politické kampaně.

Je chvilkař Minář stejný fašista jako Mussolini?

„Když země drží smutek, politické kampaně se nevedou, ani se nedemonstruje. Na to ale svazáci z Milionu chvilek kašlou,“ napsal na svých sociálních sítích, cituje Štěpánka světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Včera došlo v ostravské fakultní nemocnici ke střelbě. Bylo zavražděno 6 lidí, další dva lidé byli těžce zraněni. Útočník se po činu vydal na útěk, když ho policie lokalizovala, spáchal sebevraždu výstřelem do hlavy. Přišel do nemocnice, vraždil a v klidu odešel a odjel domů, tak konal vrah. Mezi tím kokoti v policejních uniformách okupovali Fakultní nemocnici v Ostravě v Porubě a porubské školy. Pachatel mezi tím odjel domů do Děhylova, kde matce oznámil, že vraždil.

Reklama: