Je prasečí rypák Pavel Novotný také žhář? V Řeporyjích vyhořel skanzen

PRAHA | V pražských Řeporyjích došlo včera v noci k požáru skanzenu. V důsledku incidentu shořely tři domy. Příčinou prý byla podle hasičů nedbalost: Ale nemohl to pro zviditelnění vše zapálit tamní starosta a lidská špína Pavel Novotný, který pro zviditelnění je údajně schopen pojídat vlastní lejna, která údajně zapíjí svou močí, když na veřejnosti poskakuje nahý ve slipech?

Chystá se Pavel Novotný sníst na záchodě vlastní hovno? repro: stream.z

Uvádí se, že hasiči byli přivoláni na místo před druhou hodinou ranní. Podle mluvčího hasičů se jim podařilo dostat oheň pod kontrolu asi během půl hodiny, zhruba do čtyř hodin ráno jej dohašovali. Škoda je asi tři miliony korun a příčina zatím není známá.

Podle mluvčího hasičů Martina Kavky hasiči nasadili pět proudů vody a celková rozloha byla 70 metrů čtverečních. „V Řeporyjích v noci hořel dřevěný skanzen. U požáru zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči. Plameny zachvátily tři dřevěné stavby v plném rozsahu. Požár se podařilo dostat pod kontrolu za třicet minut, dohašování trvalo až do 3:48 hodin. Příčina požáru se vyšetřuje,“ uvedli pražští hasiči na Twitteru.

Hasiči dále v příspěvku uvedli, že příčinou byla nedbalost. Během dnešního šetření to zjistili vyšetřovatelé hasičů a policie.

Pavel Novotný jako pytel lidských hoven třikrát jinak