Negerští antisemité v New Jersey vraždili Židy

JERSEY CITY | Motivem úterního útoku ve městě Jersey City v americkém státě New Jersey byl zřejmě antisemitismus. Při útoku zastřelili dva pachatelé čtyři lidi a sami přišli o život. Informovala o tom ve čtvrtek agentura AP s odvoláním na informace vyšetřovatelů a americká média.

Takový milý negr

Starosta města Jersey City Steve Fulop uvedl, že z videa jasně vyplývá, že pachatelé – David N. Anderson (47) a Francine Graham (50), kteří pravděpodobně tvořili pár – útočili přímo na židovský košer obchod a tento útok označil za nenávistný zločin namířen proti Židům.

Pachatelé se v minulosti podle vyšetřovatelů identifikovali jako členové hnutí „Černí Hebreje Izraelci“, které je známé nenávistí vůči bělochům a Židům. Jedná se o negerskou teroristickou antisemitskou organizaci.

Vyšetřovatelé na účtu na sociálních sítích přinejmenším jednoho z pachatelů objevili příspěvky zaměřené proti a Židům. Federální úřad pro vyšetřování (FBI) ve středu v Harlemu prohledala sídlo negerské izraelské církve Boží v Ježíši Kristu (ICGJC), což je oficiální název zmíněného negerského teroristického hnutí.