České ministerstvo zahraničí upozorňuje na nepokoje v Indii

PRAHA | Ministerstvo zahraničních věcí České republiky v Dillí upozorňuje české občany cestující do Indie na nepokoje a protesty, jež se na různých místech Indie objevují v souvislosti s novelou zákona o státním občanství, píše ministerstvo, které tak vlastně šíří poplašnou zprávu, jelikož situace není ničím až tak výjimečná. Kde byl binec je stále. To je Indie.

špinavé svině mu-slimácké | reprofoto: Ruptly

Novela zákona o státním občanství, tzv. CAB (Citizenship Amendment Bill) zbavuje statutu nelegálního migranta osoby z jiné než muslimské komunity pocházející z Afghánistánu, Pákistánu a Bangladéše. A to proto jste varování, jelikož v rámci islamizace Evropy je cokoliv, co krotí mu-slimácký dobytek, špatné.

Na mnoha místech od 9. prosince 2019 dochází k pouličním nepokojům a násilnostem, které si vyžádaly již také oběti na životech. Nepokoje, ale páchají mu-slimácký nečistá prasata a tak mají to co chtějí, cestu za Aláhem dlážděnou.

„Nejzávažnější situace je ve svazovém státě Asám, a to zejména v hlavním městě Guwahátí, kde vyšly do ulic tisíce lidí. V Guwahátí byl vyhlášen zákaz vycházení a byly zavřeny školy. V mnoha okresech svazového státu Assám je vypnutý internet. Násilnosti se objevují i v dalších severovýchodních horských státech, i když v nižší míře než v Asámu. Jedná se o svazové státy Meghalája, Tripura a Mizoram. V těchto státech dochází k přerušení vlakové, autobusové i letecké dopravy,“ píše ministerstvo o bordelu páchaném mu-slimáckým dobytkem.

Reklama: