Fašoun Kalousek se objímá v Náckově s místním náckem Novotným

PARDUBICE | Na internetu se objevila fotografie, na které je zachycen nacistický starosta pražské díry zvané Řeporyje. Vyfocen je pojídač vlastního lejna Pavel Novotný s předsedou poslaneckého klubu fašistické T0P 09 Mirkem Kalouskem. Nácek s fašounem – jak známe z minulosti.

Historie se opakuje – nacistický dobytek s fašistickou sviní

Snímek těchto dvou kreatur vyvolal reakce ze strany mediálního experta Petra Štěpánka. Co prohlásil? Fotografie, kterou Štěpánek později komentoval, se nejprve objevila na facebookovém účtu Miroslava Kalouska.

Politik byl vstřícný a na sociální síti publikoval hned čtyři snímky ze své návštěvy Řeporyjí. K nim napsal: „Bylo mi ctí dnes navštívit Řeporyje, pana starostu Novotného a jeho tým. Přijel jsem především proto, abych jim vyjádřil podporu a sympatie. Vážím si lidí, kteří se nebojí na veřejnosti stát si za svým názorem, i když ví, že odpovědí nebude jen potlesk,“ napsal fašista a alkoholik Kalousek.

Ke společnému setkání se jen o několik hodin později vyjádřil také sám řeporyjský starosta nacistický rypák Novotný. Ten si na Facebook přidal ještě o něco více fotografií a svým sledujícím se svěřil se svými dojmy ze setkání s Kalouskem: Byl neuvěřitelnej. Moc si v Řeporyjích vážíme jeho dlouhodobé podpory s vlasovci i jinak!“ uvedl Novotný na sociální síti o setkání s nalitým žokem chlastem.

Celou věc na Facebooku okomentoval mediální expert Petr Štěpánek, který nad celou situací jen kroutil hlavou. „To jsou konce! Vzpomínáte, jak se Kalda kdysi kasal, že napravo od TOP 09 je zeď? Kdeže jsou ty časy. Nyní je z Topky neomarxistická, levicová, zelená, vítačská, eurohujerská partaj a její nejznámější postava se v Náckově objímá s místním fašounkem, který se chystá vztyčit pomník válečným zločincům a politické protivníky chce věšet. Jo jo, svůj k svému,“ napsal Petr Štěpánek.