Invaze černých a mu-slimáků je válka

PRAHA | Sociolog Petr Hampl nenechává bez povšimnutí zprávy, které se týkají islamizace západní Evropy. Tentokrát publicistu zaujal článek „Obrácená kolonizace“, který zveřejnil Gatestone institute. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Invaze negrů do Evropy je třeba zastavit za jakoukoliv cenu

V daném materiálu je hlavním tématem muslimská přítomnost ve Francii. Mimo jiné se praví, že od roku 2012 si teroristické útoky islamistů vyžádaly ve Francii 263 životů. Dále se ve článku poznamenává, že 29. října 2019 zahájil čtyřiaosmdesátiletý veterán Claude Sinke střelbu na mešitu ve městě Bayonne v jihozápadní Francii a dva lidi zranil. To je jediný násilný útok proti muslimům ve Francii.

V reakci na tuto publikaci Petr Hampl na svém Facebooku uvedl, že ty novinky, nad kterými jsme před pár lety kroutili hlavou, mají dnes pro nás úplně jiný význam.

Petr Hampl | foto: © Centrální informační agentura, z. s. (CIA) – © Radek Velička

„Je totiž stále jasnější, že jdeme se zpožděním stejnou cestou a že spor je veden pouze o rychlost islamizace českých zemí. Ti, kdo před lety tvrdili ‚nechtějí k nám‘, ti stejní lidé dnes říkají ‚zvykněte si‘,“ píše Hampl.
Pak autor příspěvku varuje, že pokud nedojde k radikální politické a ekonomické změně v České republice, zemi čeká to samé, co se děje ve Francii.

Hampl podotýká, že v poslední době zaznamenala islamizace Francie obrovské pokroky a zahalené ženy lze vidět všude. Dodal, že ostatní ženy vědí, že je riskantní obléknout si „vyzývavé“ šaty nebo sukni.

„Novinářka Zineb El Razhoui, která v minulosti psala pro francouzský satirický časopis Charlie Hebdo, prohlásila, že jsou nyní ohroženy všechny francouzské ženy, včetně nemuslimek. V reakci na svá zjištění obdržela Zineb El Razhoui tisíce výhrůžek smrtí v arabštině i ve francouzštině,“ argumentoval příkladem svůj názor Hampl.