Islám je mor

Velice mne pobavila věta ČT: „Podle kritiků je zákon cíleně diskriminační vůči muslimům, a ohrožuje tak sekulární charakter státu.“

Tomáš Tyl | foto: archív autora

Jsou to asi dva roky, co jsem popsal barmské zkušenosti s Rohingy (což jsou wahhábisté, tzn. radikální muslimové) tak, jak je uvádí nezkreslená dobová hlášení britských důstojníků z doby, kdy Britanistán ještě byl „Říší, nad níž Slunce nezapadalo“. Čulíkovi z toho naskočily takové pupeny, že vyslal jakéhosi Daniela Veselého, aby napsal článek, o tom, co si myslím. Já teda docela myslím, že vím, co si myslím… Dodnes ho mám schovanej… viz. ZDE.

Indie je jediná země na světě, která si problém s islámem opravdu uvědomuje a řeší ho. Pokud má mít i nadále stát sekulární charakter, bohužel, je nutno přistoupit k tomu, že těm, kdo sekulární charakter státu odmítají, nebudou přiznána práva taková, jaká mají jiní. Představte si, že bude náboženství, které bude vyznávat, že všichni musí jezdit na kole. Kdo nebude jezdit na kole, zemře. Bude se snažit z této víry udělat státní doktrínu kamkoliv přijde a sem tam budou „věřící“ koly najíždět do „nevěřících“. Protože: kolo! Ano, asi ne všichni kolisté budou najíždět tak, aby zabili nevěřící, budou i umírnění, kteří se ovšem čas od času radikalizují – a ostatní to stojí životy….
Tak co uděláte, když do vašeho státu proudí kolisté? No, jsou zde různé cesty:
a) Ruská – zbijeme radikální kolisty a s ostatními se domluvíme, že když budou hodní, ať si postaví cyklodrom, jaký chtějí, ale běda jestli ne…
b) Maďarská – uděláme plot, přes které neprojde žádné kolo a odebereme licenci univerzitě kolismu. EU nás za to bude nenávidět a požene nás k soudu.
c) Polská – obsadíme soudy tak, aby kolisté nemohli prosazovat svoji ideologii a EU nás za to bude nenávidět a požene nás k soudu.
d) Slovenská – oficiálně přijmeme 3 kolisty, dalších 10 000 tady už stejně máme a nad to milion jejich bratranců, kterým se na troubě, skříni nebo televizi zjevuje Ježíš Kristus. Za prezidentku si zvolíme „milou holku“, která to vyřeší tím, že přednese projev v OSN a duhově nasvítí prezidentský palác. Za „1,2 milióna eur“ (ZDE)
e) Francouzská – ano, vykořisťovali jsme kolisty a nyní za to musíme přijmout vinu. Uděláme speciální cyklostezky pro kolisty a za každého přejetého kolem necháme nasvítit Ajfelovku…
f) Německá – protizákonně otevřeme hranice, přivítáme všechny kolisty a dalších X let budeme tvrdit, že to bylo v souladu s právem (asi kolistickým…) a v tichosti budeme kolisty vozit do Německa raději letecky. Statistika kriminálních činů souvisejících s koly klesá, klesá a klesá… Z toho důvodu jsou akce, které se nelíbí kolistům, oploceny, ohrazeny a opatřeny bodci proti kolům. Každý, kdo by chtěl nehezky mluvit o kole se vystavuje trestu odnětí svobody… Bezdomovec Herbert spí na laviččce v parku, zatímco kolista XY si právě pořídil z laskavosti Německa již 3. garáž pro dvojkolo s pohonem manželkou se stejným číslem.
g) Švédská, Norská a Dánská – kolismus je skvělý. Nic se nezměnilo. Další komunikace je vedena jen v kolištině.
h) Česká – jestli jsou na ně dotace, tak my si jich pár vezmem… Neoficiálně. Oficiálně: Máme jich tady 12. Jo a ten u Litoměřic chtěl jen čokoládu…

Vepř šoustá Mohameda | foto: freedomdaily.com

Reklama: