Je to deviant? Duševně nemocný gambler Martin Svoboda chce podat na poslance Trikolory trestní oznámení, že si dovolili hlasovat ve Sněmovně

PRAHA | Předseda Trikolóry Václav Klaus mladší se na svém Facebooku svým sledujícím svěřil s tím, co musí v tomto předvánočním čase řešit za nepříjemnosti. Na jeho hnutí totiž bylo podáno trestní oznámení, a to v souvislosti s hlasováním o vládním daňovém balíčku.

Mentálně vyšinutý gambler Martin Svoboda útočí na Trikoloru a demokratické principy

Český politik se na sociální síti svěřil s nepříjemnou novinkou, ale uvedl, že si takové chování nenechá líbit a podnikne jisté kroky. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„‚Hezké‘ Vánoce. Trikolóra míří vzhůru přes 5% – už na nás dávají trestní oznámení. Tak půjdu den před Štědrým dnem k právníkovi, protože takové svinstvo si jen tak nedáme líbit. Že jsme nehlasovali pro vyšší zdanění kurzových sázek – jasně, že ne. Jsme pro nižší daně, ne vyšší (i u alkoholu, cigaret, nemovitostí… u všeho). Vždyť je tady toho jen na FB kvanta, jak o tom mluvím. Dokonce jsem to dal jako slib voličům před volbami (že nepodpořím nic, co zvyšuje daně). Navíc, my hlasovali i proti celému vládnímu balíčku jako celku (protože zvyšuje daně),“ shrnul Václav Klaus tento „trestný čin“.

Následně se vyslovil k finančnímu daru, který vyvolal diskuzi. „A dar. Jasně – pan Valenta nám dal dar na transparentní účet, podporuje Trikolóru od počátku. Byl účastníkem ustavujícího sněmu,“ vysvětlil.

V závěru příspěvku dokonce připustil, že je možné, že ti lumpové to trestní oznámení ani nedají. Podle jeho názoru by totiž mohlo jít jen o zastrašování větších sponzorů ve stylu podpořte Trikolóru – uděláme vám mediální peklo.

Martin Svoboda je psychicky narušený jedinec a gambler, který údajně abstinuje, ale udělal si podnikání z tzv. boje proti hazardu, kdy s Matějem Hollanem v Brně korupčně prodávali jeho knihu „Já, hráč…“ v Brněnských školách, na čem se přiživovali oba. Kniha je to do škol nevhodná, jelikož obsahuje čistý popis zločinu a pornografii. Svoboda byl znám i svými brutálními slovními útoky na otce Václava Klause po amnestii. Jinak je to ale spíše pytlík lejna, který by se posral při řádné akci – pobuda, který žil v bytě na hromadě odpadků.