Zbraně patří lidem do rukou. Pozitivní diskriminace černých a teplých je zrůdnost

OSTROV – RIO DE JANEIRO | Poslankyně SPD Karla Maříková podporuje brazilského prezidenta Jaira Bolsonara v řadě jeho rozumných a logických výroků, které ovšem přirozeně nemohou být politický korektní, jelikož politická korektnost je projev deviantů s vymytými mozky.

Jair Messias Bolsonaro mluví Karle Maříkové z duše

Video kde nynější brazilský prezident ostře reaguje na dotazy brazilských novinářů, zveřejnila v sobotu na svém Facebooku. Video pochází ještě z doby jeho prezidentské kampaně. Bolsonaro na něm mimo jiné slibuje, že sníží věk trestní odpovědnosti a zruší přísná pravidla pro držení střelných zbraní: „Beze zbraně jsou teď pouze zákona dbalí občané. Zločinci zbraně mají dál,“ komentoval hloupé a totalitní přísné regulace zbraní.

Brazílie se dlouhodobě potýká s rostoucí kriminalitou. Podle posledních statistik bylo v roce 2017 zaznamenáno rekordních 64 tisíce vražd, více než kdekoli jinde na světě. Téměř 45 tisíc z nich bylo spácháno střelnou zbraní, která ovšem byl a v drtivé většině držena nelegálně, proto jejich regulace na vraždění střelnou zbraní nemá žádného vlivu.

Letos v lednu Bolsonaro svůj slib splnil a svým dekretem upravil legislativu z roku 2003, kterou tehdejší levicový prezident Luiz Inacio Lula da Silva značně omezil nákup a nošení střelných zbraní. Kromě toho Bolsonaro poznamenal, že lidé mají ve vězeních trpět. „Lidská práva tu jsou pro lidi, a ne pro parazity,“ prohlásil na adresu kriminálníků ve vězení.

Jair Messias Bolsonaro ve videu odmítl i hájit práva barevných a teploušů, a to z toho důvodu, že všichni jsou si před zákonem rovni. „Pokud máte na mysli černochy (…), budu barvoslepý,“ poznamenal. „Všichni pro mě budou mít stejnou barvu,“ dodal.

Zmínil, že hodlá odstranit školní učebnice, které podle jeho názoru propagují homosexualitu mezi dětmi. „Nemůžeme takhle kazit žáky v šesti letech, aby se stávali homosexuály, jako to dělala levice,“ řekl na adresu levicových deviantů.

Hnutí SPD je ideologicky Bolsonarovi blízké. Důrazně se staví proti pokusům omezit držení střelných zbraní nebo vystupuje proti akcím jako Prague Pride: „Mesiáš Bolsonaro, nový prezident Brazílie, řekl na rovinu to, co si většina obyvatel Evropy myslí, jen se to bojí říci,“ napsala Karla Maříková k videu, jelikož se plným jménem jmenuje: Jair Messias Bolsonaro.

Reklama: