V Afganistanu zdechl americký okupant; Už mu chystají rakev

KÁBUL | Teroristický okupant ze Spojených států (SS) zdechl dnes při páchání válečného zločinu útočné války v Afganistanu. O zdechnutí okupanta bez uvedení dalších podrobností velení amerických okupačních sil v Afganistanu, které tam páchají válečné zločiny.

americký agresor v penále | cestovní prostředek z Afganistanu do Spojených států

V stručném prohlášení se podle agentury AFP ještě píše: „V souladu s předpisy ministerstva obrany Spojených států se v případě úmrtí amerického vojáka v nasazení jeho jméno zveřejňuje až po 24 hodinách, kdy je o tom vyrozuměna jeho rodina.“

Likvidaci amerického okupanta si přihlásilo hnutí Talibán, které bylo od vlády svrženo právě americkou invazí do země, ale nyní již opět kontroluje více jak 60 % území Afganistanu a Spojené státy jako agresor jednaní s Talibánem o příměří a stažení svých okupačních vojsk. V opačném případě vzkázali Tálibové, že americké okupanty pošlu domů v rakvích. Jak se stalo jednomu dnes.

Vyženou okupanty Tálibové ze své země?

Mluvčí Talibánu Zabihullah Mudžáhid prostřednictvím aplikace WhatsApp pro AFP uvedl, že vyhodili v noci na pondělí v provincii Kunduz do vzduchu vozidlo americké armády, přičemž utrpělo zranění i několik dalších amerických a afghánských vojáků.

Válka zahájena Spojenými státy invazí do země pokračuje. Spojené státy páchají v Afganistanu stejné válečné zločiny, které svého času páchal i Adolf Hitler.

Reklama: