V ostravské restauraci byla nalezena zavražděná servírka

OSTRAVA | Policie pátrá po pachateli, který zavraždil pracovnici restaurace v ostravské části Hrušov. Tělo mrtvé ženy, která měla pracovat jako servírka, bylo nalezeno ve skladu. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Ilustrační snímek

K vraždě došlo v pondělí 23. prosince. Po 14. hodině policie obdržela zprávu od ženy, která přišla do práce a našla tam svou kolegyni v kaluži krve.

„Zemřelou pracovnici pohostinství nalezla její kolegyně po příchodu do práce a ihned vše oznámila ostravským policistům a kriminalistům,“ sdělil ČTK policejní mluvčí René Černohorský. Uvedl, že na násilném úmrtí ženy má zcela zřejmý vliv dosud neznámá osoba, která poté z místa činu utekla.

Po pachateli policie pátrá, o jakékoli informace, které by mohly vést k dopadení vraha, žádá i veřejnost. „V současné chvíli se intenzivně prověřují veškeré indicie a poznatky k dané záležitosti, jako je doba spáchání skutku, důvod této trestné činnosti, míra zavinění a totožnost osoby pachatele,“ uvedl policejní huhlal Černohorský.